Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11853 miejsce

Anita Sokołowska urodziła!

Lato pełne porodów trwa. W ostatnim czasie urodziła m.in Małgorzata Socha i Justyna Steczkowska. Kolejna aktorka została szczęśliwą mamą.

Lato pełne porodów trwa. W ostatnim czasie urodziła m.in Małgorzata Socha i Justyna Steczkowska. Kolejna aktorka została szczęśliwą mamą. / Fot. Fot. Zdjęcie archiwalne
Jedna z najbardziej znanych aktorek, Anita Sokołowska, którą największa część widzów kojarzy z takich seriali jak „Na dobre i na złe“, czy „Przyjaciółki“ urodziła zdrowego synka. Jak donoszą informatory, młoda mama, jak i dziecko czują się dobrze. Anita Sokołowska znana jest z tego, że nie rozmawia o tematach prywatnych i rodzinie, o ciąży też bardzo długo milczała. Nikt na razie nie wie, jak długą przerwę w pracy planuje zrobić sobie aktorka. Jaki wpływ jej przerwa będzie miała na losy Leny, jej bohaterki z serialu „Na dobre i na złe“? Tego też jeszcze nie wiadomo. W chwili obecnej Anita na pewno na pewien okres czasu skupi się tylko na dziecku, a w swoim czasie przyjdzie i odpowiedni moment na powrót do pracy.

Gratulacje dla Anity Sokołowskiej oraz jej rodziny.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Proszę,dajcie sobie spokój i nam z tego typu wiadomościami.No to co że urodziła,nie pierwsza i sądzę nie ostatnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.