Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22961 miejsce

Anita Włodarczyk zamierza wkrótce pobić ustanowiony przez siebie rekord świata (wideo)

Anita Włodarczyk zapowiedziała, że będzie próbowała pobić rekord świata, który ustanowiła 15 sierpnia na igrzyskach w Rio.

 / Fot. FOT.ANDRZEJ SZKOCKI/ POLSKA PRESSOd 15 sierpnia rekord świata w rzucie młotem kobiet wynosi 82,29 m. Ustanowiła go Anita Włodarczyk, która w finale konkursu olimpijskiego poprawiła swój własny rekord aż o 1,21 m. Polka deklaruje jednak, że jeszcze w tym roku jest w stanie rzucić zdecydowanie dalej.

- Kiedy wrócę do Warszawy chcę się jeszcze skoncentrować na treningu, bo 28 sierpnia jest Memoriał im. Kamili Skolimowskiej, czyli impreza, której na pewno nie odpuszczę, bo wiem, że jeszcze są rezerwy i jeszcze będzie można pobić rekord świata. Na treningach pobiłam treningu życiowe młotami cięższymi i teoretycznie, według przeliczeń, które robiłam z trenerem, powinnam rzucać 83-84 metry. Dlatego bardzo mi zależy, żeby po powrocie jeszcze się skoncentrować i na pewno będę walczyła - przyznała Anita Włodarczyk zaledwie kilkadziesiąt minut po wywalczeniu olimpijskiego złota.

TVN24/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.