Facebook Google+ Twitter

Anja Rubik promuje masturbację

Top modelka na promowaniu zna się bardzo dobrze. Obecnie na łamach magazynu "25", którego jest właścicielką, zachęca do masturbacji!

 / Fot. Howcheng,CC3.0Dopiero co szokowała media swoim skąpym strojem i kością biodrową wystającą z białej sukni, a znów wywołuje poruszenie wśród opinii publicznej. Tym razem zamierza opublikować w gazecie "25" artykuł zachęcający do eksperymentowania w łóżku.

Pismo adresowane jest oczywiście do kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia. To właśnie im, redaktor naczelna Rubik radzi: "nie warto wyważać otwartych drzwi, czasem wystarczy po prostu użyć lubrykantu, by poślizg był łatwiejszy" lub: "pozwól swemu partnerowi patrzeć, jak się masturbujesz".

Gazeta ma być wydawana 2 razy w roku i kosztować bagatela... 300 zł! Czy silne, zdecydowane czytelniczki są skłonne wydać takie pieniądze dla tego typu rad?
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Popieram!...i estetycznie, i artystycznie, i kulturowo, i naukowo...dowiedzieć się więcej można, aniżeli na spowiedzi u księdza kaznodzieja :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

no nie sądzęby gazeta wydawana 2 razy w roku skladala sie z 1 artykułu :) ale 300 zł za rady żywcem wyjęte z Przyjaciółki, Cosmo itp. no chyba, że będą w prezencie kolczyki z diamentami, to wtedy chętnie kupię :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co złego jest w takich radach? Poza tym ta gazeta chyba nie składa się z jednego artykułu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grandes
  • Grandes
  • 28.05.2012 09:23

tej to się nudzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.