Facebook Google+ Twitter

Anna Czerwiec kandydatką na miss

Tym razem oko w oko z obiektywem... Kandyduję na Miss Wiadomości 24.pl edycji listopadowej

Sonda

Oddaj na mnie głos w wyborach Miss/Mistera Wiadomości24.pl

W plenerze / Fot. Karolina FormaMam na imię Ania. Studiuję na I roku administracji UJ.
Propozycja wzięcia udziału w konkursie powstała podczas popołudniowej rozmowy na znanym komunikatorze internetowym:

"Klaudia Sowiak 2009-10-31 14:19:46
hej, zgłoś się na miss W24
Anna 2009-10-31 14:42:29
ja na mis W24?
Klaudia 2009-10-31 14:42:40
no a jak ładna autoprezentacja i tytuł w kieszeni :D
Anna 2009-10-31 14:43:00
taaa, ale co ja mam o sobie napisać?
Klaudia 2009-10-31 14:50:21
no jak to co? ładna, sympatyczna, studentka UJ, świetna fotografka, dusza towarzystwa..."

no może, może.. :))

Moja pasja :)

Od czterech lat interesuję się fotografią. Pamiętam czasy aparatów analogowych i jednej kliszy na cały tydzień pobytu nad Bałtykiem.A potem pierwsza cyfrówka przed Gwiazdką, i po wielu staraniach, wyrzeczeniach zapracowana lustrzanka Nikona. Efekty pracy amatorskiej, zabawy z barwami i światłem, bo tak można nazwać okres czteroletniej pasji publikuję na digarcie, photoblogu i innych galeriach internetowych. Wolne chwile oddaje fotografii. Zdjęcie wykonane przez kuzynkę ze Ślaska. Miejsce: Zoo w Chorzowie / Fot. Anna Czerwiecgaleria czerwieclipiec.diart
Photoblog
Galeria na Lumisferze
Galeria na stronie National Geographic
 / Fot. Karolina Forma

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Głos oddany

Komentarz został ukrytyrozwiń

oddałam głos :>

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2009 07:37

Oddałam głos;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głos oddany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddałam głos

Komentarz został ukrytyrozwiń

naturalność + pasja daje kobiecie niepowtarzalne piękno, którym emanuje na zewnątrz!! i Ty je w sobie masz:) Pozdrawiam i dziękuję za ciepły komentarz:) oczywiście piąteczka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.11.2009 10:01

Mateusz taaaaaakie laski, wszystkie oko pieszczą!!!!;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne zdjęcia 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 21:31

masz szanse wieku! Młoda, piękna!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.11.2009 21:25

Aniu, abstrahując od zainteresowań administracyjnych (;)) jesteś moją faworytką. Zdjęcia genialne. A ja lubię artystów;)