Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13467 miejsce

Anna Czerwińska gościła w Dublinie

Na zaproszenie Grupy Siwy Dym i Polskiego Ośrodka Społeczno Kulturalnego do Irlandii zawitała światowej klasy himalaistka i podróżniczka Anna Czerwińska.

Anna Czerwinska w Dublinie / Fot. Agnieszka PielachNa zaproszenie Grupy Siwy Dym i Polskiego Ośrodka Społeczno Kulturalnego do Irlandii zawitała światowej klasy himalaistka i podróżnik Anna Czerwińska.

Wieczór z gościem wspaniale prowadził Andrzej Lichy, założyciel grupy "Siwy Dym", który znany jest z ekstremalnych podroży wraz z założoną grupą.

W POSKu pani Anna została przyjęta bardzo ciepło przez licznie przybyłych na spotkanie polonusów, a trzygodzinne opowieści były urozmaicane budzącymi wielki respekt filmami i zdjęciami z bardzo trudnych wypraw.

Anna Czerwinska w Polskim Osrodku Spoleczno Kulturalnym / Fot. Agnieszka PielakAnna Czerwińska z lekkim dowcipem opowiadała, jak z doktora farmacji została himalaistką, jak jedna przygoda potrafiła diametralnie zmienić cale jej poukładane zycie. Pomimo wielkich wypraw do Irlandii zawitała po raz pierwszy dzięki wspaniałej prezes zarządu Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Dublinie pani Krystynie Pycinskiej-Taylor i patronatu, który objął Konsulat Generalny RP w Dublinie oraz Wspolnota Polska.

-Dublin jest taki piękny, tak naprawdę to zawsze chciałam zobaczyć krainę Wikingów i miejsca, po których chodził James Joys. Skosztować irlandzkiej Whisky i oryginalnie nalanego Guinnesa w jednym z irlandzkich barów – powiedziała Anna Czerwińska.
Bogdan Wegrzynek wrecza Annie Czerwinskiej album Great America wraz z Honorowym Czlonkowstwem wraz z nim zapraszaja do Polskiego Klubu Podroznikow: Rafał Zabroń, Marcin Łazowski i Jacek Stec / Fot. Agnieszka Pielach
Podczas spotkania Anna Czerwińska została zaproszona przez założycieli Polskiego Klubu Podróżników do honorowego członkowstwa w klubie. Towarzyszyli temu Bogdan Wegrzynek, Marcin Łazowski, Rafał Zabroń, Jacek Stec i Anna Zięba.

Patronat medialny Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.