Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3192 miejsce

Anna German połączy dwa narody? Śpiewasz- zgłoś się na festiwal

Współautorzy: Magdalena Wróbel

W listopadzie w Warszawie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Festiwal Piosenki-Anna German. Organizatorzy zachęcają do zgłoszeń i uczestnictwa w castingach w całym kraju. W październiku przewidziany jest półfinał edycji polskiej.

 / Fot. strona internetowa festiwaluOrganizatorem Festiwalu w Polsce jest Zarząd Główny Ligi Kobiet Polskich z siedzibą w Warszawie, zaś stronę rosyjską reprezentuje Związek Kobiet Rosji z siedzibą w Moskwie.

Eliminację i wybór najlepszych śpiewających przeprowadzone będą na terenie Polski w ośmiu miastach (Białystok, Ciechocinek, Gdańsk, Katowice, Kielce, Lublin, Warszawa i Zielona Góra).
W trakcie eliminacji każdy uczestnik będzie zobowiązany do wykonania dwóch utworów: obydwie w języku polskim lub obydwie w języku rosyjskim lub jedna w języku polskim, a druga w języku rosyjskim.
Jedna z piosenek musi być wykonana w sposób klasyczny, zbliżony do oryginału natomiast druga piosenka może być wykonana w dowolnej interpretacji.
Już dziś na stronie internetowej można sprawdzić daty przesłuchań w poszczególnych miastach oraz pobrać i przesłać wypełnione dokumenty zgłoszeniowe.

W festiwalu mogą brać udział osoby w wieku 18 - 28 lat (18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszenia, a 28 lat ukończone w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2014).
Uczestnikami Gali Finałowej będzie 10 finalistów z Polski oraz 10 finalistów z Rosji. Organizatorzy w regulaminie zapewniają o udziale w koncercie finałowym co najmniej po 2 osoby niepełnosprawne fizycznie, z obu krajów.

Finalistom festiwalu, zarówno z Polski, jak i z Rosji, w tym opiekunom osób niepełnosprawnych, organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie, udział w warsztatach artystycznych przygotowujących do występu finałowego w miejscu odbywania się finału (Warszawa).

Jury Gali Finałowej wybierze wśród laureatów: zdobywcę Grand Prix festiwalu – I miejsca – STATUETKA ZŁOTEJ EURYDYKI
oraz nagroda specjalna, zdobywcę II miejsca – STATUETKA SREBRNEJ EURYDYKI oraz nagroda specjalna, zdobywcę II miejsca – STATUETKA BRĄZOWEJ EURYDYKI oraz nagroda specjalna.
Ciekawą nagrodą dla finalista - Polaka, który zdobędzie najwyższe miejsce w finale, będzie udział w 2015 roku w Koncercie Finałowym w Moskwie w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German. Organizatorzy przewidują przyznanie również innych wyróżnień np. dziennikarzy, publiczności.

Zachęcamy do udziału! Informację oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.festiwalpiosenki.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niedościgniony wzorzec.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.