Facebook Google+ Twitter

Anna Grodzka: Mamy posłów bez poglądów [WIDEO]

Anna Grodzka była gościem programu Ostry Dyżur Polityczny. Rozmowa dotyczyła polityki, tolerancji, rynku pracy oraz tego, czy posłanka Twojego Ruchu zostałaby wybrana do Sejmu, gdyby nie była osobą transseksualną.

Karol Andrzejewski i Anna Grodzka / Fot. fot.Jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim parlamencie. Pierwsza w Polsce i Europie osoba publiczna ujawniająca swój transseksualizm, którą wybrano do parlamentu na szczeblu krajowym, była gościem programu Ostry Dyżur Polityczny. Anna Grodzka w rozmowie z Karolem Andrzejewskim przyznała, że bardzo trudno jest jej wyrwać się z wizerunku osoby zajmującej się tylko sprawami tolerancji. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz odcinek programu z posłanką Twojego Ruchu - Anną Grodzką.

Ostry Dyżur Polityczny - to nowość w polskim internecie. Program publicystyczny, który udowadnia, że polityczne dyskusje toczą się nie tylko w wielkich stacjach telewizyjnych czy rozgłośniach radiowych. Celem programu jest pokazanie, że politycy są bliżej niż nam to się wydaje. Każdy z nich powinien być dostępny dla swoich wyborców podczas dyżuru poselskiego. Postanowiłem to sprawdzić, dlatego z kamerą i serią pytań odwiedzam ich w biurach poselskich, zapraszając na Ostry Dyżur Polityczny.

Znajdź nas na:
Facebook - zalajkuj
Twitter - tweetnij
YouTube - subskrybuj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

@ Kamil Acyngier
Nic dodac, nic ująć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mamy posłów bez poglądów". Dzisiaj w Sejmie było bardzo ważne głosowanie w sprawie przyszłości OFE, a pani Grodzka nawet nie raczyła się pojawić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I całe szczęście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest, to ostatni moment, aby zaistnieć publicznie "twojego ruchu". W przyszłym parlamencie tej partii już nie będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.