Facebook Google+ Twitter

Anna i Bronisław Komorowscy dziękują w internecie za życzenia świąteczne

Na stronie Kancelarii Prezydenta para prezydencka, Anna i Bronisław Komorowscy dziękują za otrzymane życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2012.

Anna i Bronisław Komorowscy / Fot. prezydent.pl"Bardzo gorąco, z całego serca dziękujemy za wszystkie niezwykle ujmujące, pełne ciepłych słów i serdeczności, liczne życzenia, które otrzymaliśmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego 2012 Roku" - czytamy w podziękowaniu pary prezydenckiej.

Anna i Bronisław Komorowscy wyrazy podziękowania ślą do rodaków z Polski i z grona polonijnej rodziny oraz do mieszkańców innych krajów - przyjaciół naszej ojczyzny. Para prezydencka jest wdzięczna wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli się podzielić z nią "radością i dumą z sukcesów Rzeczypospolitej, ze swoich własnych osiągnięć, a także wzruszeniami towarzyszącymi ważnym życiowym chwilom". Dziękuje również za wyrazy życzliwości, poparcia i zrozumienia.

Tekst, w którym prezydent Komorowski z małżonką dziękują za życzenia znajduje się na stronie prezydent.pl oraz na Facebooku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jola Niedola
  • Jola Niedola
  • 30.12.2011 17:58

brawo panie Heniu!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Heniek
  • Heniek
  • 30.12.2011 12:58

Również dołączam się do życzeń. Życzę całemu Ukochanemu Wodzowi oraz całemu rządowi tzw. "Średniej Krajowej" i takich samych emerytur, jakie dostają dzisiejsi emeryci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.