Facebook Google+ Twitter

Anna Rogowska wyrzucona z Niemiec

Anna Rogowska, mistrzyni świata w skoku o tyczce, od kilku lat trenowała na obiektach Bayeru Leverkusen. Ale Niemcom zaczęło to przeszkadzać.

Anna Rogowska podczas próby bicia rekordu Polski na otwartym stadionie. / Fot. A.WiosnaPo igrzyskach olimpijskich w Pekinie kariera Anny Rogowskiej stała pod znakiem zapytania. Trapiona kontuzjami poważnie myślała o zakończeniu kariery. Wtedy też podjęła współpracę z jednym z najlepszych obecnie na świecie trenerów tyczkarskich Leszkiem Klimą, pracującym w Niemczech. Zaczęła powoli dochodzić do formy, która w końcu doprowadziła ją do tytułu mistrzyni świata.

Treningi Rogowskiej w Leverkusen zaczęły nagle przeszkadzać zawodniczkom niemieckim, a szczególnie najlepszej obecnie tyczkarce za naszą zachodnią granicą - Silke Spigelburg - informuje serwis Sport.pl. Spigelburg wymusiła ponoć na niemieckim związku lekkoatletycznym decyzję o ukróceniu współpracy trenera Leszka Klimy (trenera kadry tyczkarek niemieckich) z naszą mistrzynią.

To już jest ostatni sezon treningów Anny Rogowskiej na stadionie w Leverkusen. Miejmy nadzieję, że nasza tyczkarka poradzi sobie bez treningów na niemieckich obiektach, jednak na mistrzostwach Europy w Barcelonie nie wystartowała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No...Teraz zastanawiam się ,czy to był dobry pomysł.Lubię Rogowską, a teraz rzeczywiście uświadomiłem sobie ,że...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.