Facebook Google+ Twitter

Anna Sobecka troszczy się o "delikatne narządy" mężczyzn

Polaków z roku na rok rodzi się coraz mniej. Nic dziwnego, że problemem postanowiła zająć się posłanka Anna Sobecka. Niejako przy okazji próbuje ochronić przed zniszczeniem pewne „delikatniejsze narządy”.

fot. MWMEDIA Jednym z najnowszych pomysłów, jaki pojawił się w polskim sejmie, jest przestrzeganie Polaków przed niebezpieczeństwem używania środków antykoncepcyjnych. Według niektórych posłów wszystkie metody poza naturalnymi są przyczyną bezpłodności oraz zagrażają ludzkiemu zdrowiu.

Posłanka Anna Sobecka, odnosząc się do używania prezerwatyw, posłużyła się przykładem najbardziej przemawiającym do męskiej wyobraźni. Stwierdziła mianowicie, że „Chirurgom lateks niszczy ręce, cóż dopiero z delikatniejszymi narządami”. Przyznam, że jestem głęboko poruszony troską pani poseł o integralność tkankową wspomnianych „narządów”. Ileż odwagi musi tkwić w tej kobiecie! Cóż za niesamowita siła pcha ją wciąż do przodu na froncie walki o całość i sprawność tych, jakże ważnych dla polskiej racji stanu, organów. Oczywistym jest przecież, że taki twór przeżarty lateksem jak ręce chirurga z 25-letnim stażem, nie jest zdolny do sprawnego wypełniania swojej misji.

Z pewnością dla posłanki Sobeckiej nie jest łatwo przełamać barierę wstydu, aby o swoich pomysłach na przyspieszenie polskiej prokreacji mówić tak otwarcie. Dlatego postanowiłem przyjść jej z pomocą i obok koncepcji znakowania prezerwatyw jako produktu szkodliwego dla zdrowia, podsunąć kilka innych. Jeśli już jesteśmy w określonych anatomicznych rejonach, proponuję wprowadzenie ustawowego nakazu noszenia bokserek. Jak powszechnie wiadomo obcisłe majtki podwyższają temperaturę pewnych parzystych i delikatnych narządów, co na bezpłodność się bezpośrednio przekłada. Docelowo powinniśmy zresztą zrezygnować z noszenia wierzchniego odzienia, jakim go znamy, na rzecz przepaski z liści palmowych. Ponadto można wprowadzić nakaz uprawiania seksu w małżeństwie, powiedzmy, w każdą pierwszą środę miesiąca po serialu "M jak miłość". Myślę, że powołanie okręgowych komisji, które miałyby za zadanie ten fakt kontrolować, nie kosztowałoby budżetu więcej niż kilka milionów złotych. Wydaje się więc, że gra jest warta świeczki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Samo zło...
  • Samo zło...
  • 22.08.2011 15:27

Wystarczyło, że spojrzałem na zdjęcie Sobeckiej i o seksie nie pomyślę nawet przez kilka dni...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katarzyna Janowicz
  • Katarzyna Janowicz
  • 22.08.2011 14:27

Grażynko! Super! Może Ojciec Rydzyk zatroszczy sie o damskie delikatne a Sobecka o męskie.Tandem nie do zdarcia i nasze organy uratowane!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grażyna Kuźmicka
  • Grażyna Kuźmicka
  • 18.08.2011 21:50

No i co z priorytetami ? -a moje "przyrządy"- to co ? A tak wogóle - to moze na wzór pomyslu z robieniem na szydelku malutkich moherowych berecików ---- powierzyc paniom z kółka różańcowego robótki ręczne - ochraniacze na te męskie klejnoty rodowe - przewiewne z bawełnianego kordonka, ozdobne we wzorek - taki z krzyzykiem, bo znane koronkarki maja już zajecie - dziergaja nam - babom strigi

Komentarz został ukrytyrozwiń
MIRELA
  • MIRELA
  • 15.07.2011 17:57

SHREK BY JEJ DOGODZIL

Komentarz został ukrytyrozwiń

cieszę się ze pani minister dba o moje "Delikatne narządy" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto ma delikatniejsze narządy? Turnieje typu *Eroticon* dają odpowiedzi w tym zakresie...
A do komisji opisanej wyżej można mnie podać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że powołanie okręgowych komisji d/s prokreacji nie kosztowałoby budżet ani złotówki. Znaleźliby się chętni, którzy zapłaciliby za możliwość zaglądania pod 'pierzynę" ;-).

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jest dobre. Plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajnie to napisałeś :) mam nadzieje tylko, ze dobrze zrozumialam twoje intencje-jako ironie... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.