Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9968 miejsce

Anna Witczak wzmocni IMPEL Gwardię Wrocław

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-16 14:24

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy, wicemistrzyni Polski Anna Witczak wzmocni ekipę Rafała Błaszczyka. Przyjmująca podpisała dziś roczny kontrakt z IMPEL Gwardią Wrocław.

Anna Witczak podpisała kontrakt z IMPEL Gwardią Wrocław / Fot. Bartosz SenderekAnna Witczak znana wcześniej pod nazwiskiem Woźniakowska pochodzi z Kalisza. Zawodniczka pierwsze siatkarskie kroki stawiała w miejscowej Callisii. W 2009 roku wraz z reprezentacją Polski zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy. W sezonie 2009/10 reprezentowała barwy ekipy Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna z którą wywalczyła tytuł wicemistrza Polski.

W nadchodzącym sezonie Anna Witczak będzie występować w barwach IMPEL Gwardii. Siatkarka nie kryła, że jednym z powodów przyjścia do Gwardii jest sytuacja osobista (Dominik Witczak, mąż Anny także siatkarz gra w oddalonym o niecałe 150 km Kędzierzynie-Koźlu).

Witczak jest drugą przyjmującą sprowadzoną do Gwardii w tym oknie transferowym, wcześniej tą pozycję wzmocniła Katarzyna Sielicka-Jaszewska. W najbliższym czasie Gwardia ma zamiar zakontraktować jeszcze dwie zawodniczki. Prezes IMPEL Gwardii Jacek Grabowski poinformował, że klub jest w trakcie rozmów z nową rozgrywającą i jeżeli obie strony dojdą do porozumienia nazwisko kolejnej Gwardzistki możemy poznać już niebawem.

Autor: Bartosz Senderek
www.facebook.com/Gwardia
Bas

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.