Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7550 miejsce

Anonimowe prostytutki

Piękne, młode i bogate. Nie są gwiazdami show-biznesu ani młodymi bizneswomen. Studentki dostają społeczne przyzwolenie na prostytucję, bo łatwiej jest postrzegać je jako ambitne kobiety, które po prostu radzą sobie w życiu.

 / Fot. PAP/PhotoshotDlaczego młode, studiujące dziewczyny z perspektywami i marzeniami na przyszłość decydują się na prostytucję? Odpowiedź jest prosta: w zamian poznają świat, w którym zasady, moralność i szacunek nie istnieją, nic nie jest czarne albo białe, nie odróżnia się dobra od zła, a luksusowe życie jest najwyższą stawką, dla której warto poświęcić wiele. Pytanie, czy ten barwny, intrygujący świat, na wzór obrazków serwowanych co dzień w stacjach takich, jak MTV jest prawdziwy i czy warto sprzedawać swoje ciało, by choć odrobinę się do niego zbliżyć?

Anonimowa prostytutka, którą poznałam, opowiedziała mi swoją historię. Twierdzi, że takich dziewczyn jak ona jest wiele, tylko trudno we współczesnym świecie wyróżnić je z tłumu.
Prostytutki- studentki to zwyczajne dziewczyny, które mają zaplanowaną przyszłość i odważnie zmierzają ku wyznaczonym celom. Twardo stąpają po ziemi, chcą być widziane przez rodzinę, przyjaciół, znajomych jako silne osobowości, które potrafią poradzić sobie ze wszystkim. Są towarzyskie i lubiane, czasem wręcz popularne. Dążą do doskonałości: wysoka średnia na studiach, nienaganna powierzchowność.

Kujonki wyglądem przypominające modelki z pierwszych stron gazet, zawsze na czasie w każdym temacie, zawsze trendy na różnych płaszczyznach. Uczęszczają na kółka naukowe, kursy przygotowujące do zawodu, w domu sprzątają i gotują, pojawiają się na wszystkich imprezach i niezmiennie wyglądają doskonale. Śledzą wszystkie nowinki w modzie, chętnie służą pomocą każdemu, udzielają korepetycji, należą do charytatywnych organizacji, zawsze są miłe i uśmiechnięte i nigdy nie wyglądają na zmęczone. Mają swoje pasje i talenty i dbają o ich rozwój.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Przemek
  • Przemek
  • 13.07.2012 12:26

I znów przedstawia się zwykłe kurewki jako bóg wie jak wykształcone 'damy', ambitne i dążące do celu? Rzygać się chce - dziwka pozostaje dziwką, zwykłą, tanią szmatą sprzedającą się za ciuszki, błyskotki i perfumy. Co nie znaczy, że jest bez wartości - staje się po prostu użytkowym towarem w rodzaju długopisu, zegarka czy roweru i nie powinna mieć pretensji, jeżli po użyciu zostanie wyrzucona na boczny tor. Szczególnie, gdy na horyzoncie pojawi się lepszy bądź młodszy model. O dziwi, znam również kobiety które nie szmaciły się, by mieć piękne i spokojne życie. Można? Można. O ile ma się coś poza ładnymi cyckami i waginą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewelino, "traktowanie mężczyzny jako źródłą dochodów..." ma miejsce również w małżeństwach, szczególnie tam, gdzie nadmiernie wygórowane ambicje stykają sie z "prozą życia"- brak perspektyw na pracę z powodu niskiego wykształcenia, itp. W efekcie kobiety postanawiaja "bogato wyjśc za mąż",urodzić dzieci, niech mąż utrzymuje rodzinę.. Te kobiety nie chcą w większości robić czegokolwiek... Z ich punktu widzenia jest to wyjście idealne....do czasu. Zdaża się przecież ,że człowiek umiera, traci zdrowie lub celowo przepada bez wieści.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobry artykuł. Przedstawia rzeczywistość o której wielu nawet nie wie. 5+

Komentarz został ukrytyrozwiń

znam kilka dziewczyn które w taki właśnie sposób "radzą sobie" w życiu. wg mnie różnica polega na tym z jakiego środowiska dana osoba pochodzi, jedne robią co robią dla kasy, bo to jest najważniejsze, inne zaś by się wybić i wynieść

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzecia strona artykułu to komentarz do którego ma prawo każdy dziennikarz. Nie oceniam tych dziewczyn, wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat, pokazuję, że to jest problem, którego nie należy bagatelizować. Żyjemy w zorganizowanym społeczeństwie i wszyscy wiemy, co jest moralne, a co nie. Prostytucja młodych dziewczyn, które często ledwo ukończyły 18 lat nie pozostawia chyba wątpliwości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzecia strona artykulu - zbyt "umoralniająca"!! Nie "rzucaj kamieniem"!!
Po prostu różne są układy i stosunki miedzy mężczyznami a kobietami! - Przez to trzeba samemu przejść, ażeby mieć prawo opinii o tych kobietach! Tu legitymacja dziennikarska nie wystarczy!! (...).

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy nielegalny, to kwestia dyskusyjna. Na wykładzie z prawa administracyjnego sędzia WSA opowiadał jak jedna pani chciała wymigać się od zapłacenia podatku od ukrytego miliona złotych. Twierdziła, że ma go z ... prostytucji, chcą uniknąc obowiązku zapłaty podatku (od prostytutki państwo nie może go pobrać - bo będzie to czerpanie korzyści z nierządu). Niestety, sąd nie dał wiary, że dorobiła się "na trasie" miliona złotych:) Podatek musiała zapłacic.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+4

Komentarz został ukrytyrozwiń

Człowiek jest panem swego losu, kobiety również ;-)
Prostytucja jest wpisana w historię ludzkości. Taki, nazwijmy, "sponsoring" znany jest z kart historii (vide metresy).Od zawsze seks bywał wpisany w grę interesów i w pieniądze ( w mniej lub bardziej zawoalowanej formie)
Motywacja prostytutek zawsze sprowadza się do spraw czysto materialnych.
Wszelkie dorabiane ideologie,filozofie i psychologiczne modele, próbujące tłumaczyć w inny sposób powody prostytucji są naiwne a często wręcz śmieszne.
To jest po prostu zawód, wykonywany w Polsce najczęściej nielegalnie, w ukryciu, przybierający różne formy od "cichodajek", po call-girls, agencje towarzyskie,tirówki i opisany "sponsoring".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taka prawda.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.