Facebook Google+ Twitter

Anonymous blokuje kolejne strony. Nie działają serwisy CBOŚ i PSL

O godz. 14.26 na Twitterze pojawiła się informacja o zablokowaniu strony Ministerstwa Obrony Narodowej. O 17 zdezaktywowano serwis PSL, o 19.30 CBOŚ. To kolejne ataki Anonymous?

Sonda

Anonymous słusznie protestuje przeciwko ACTA?

 / Fot. PAP/Paweł SupernakGrupa Anonymous ogłosiła na Twitterze protest przeciwko podpisaniu podpisaniu ACTA, międzynarodowego porozumienia, dotyczącego m.in. łamania praw autorskich w sieci.

Anonimowi zapowiadają "polską rewolucję" i twierdzą, że będą blokować kolejne strony rządowe. O godz. 14.26 poinformowali, że zdezaktywowali serwis Ministerstwa Obrony Narodowej. Nie działa także strona PSL.

Czytaj także: Waglowski: To nie był atak Anonymous. Przynajmniej początkowo

W sobotę 21 stycznia internauci nie mogli wejść na strony Sejmu i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Anonimowi przyznali, że zablokowali strony, biuro prasowe Sejmu jednak zdementowało te plotki, twierdząc, że serwisy nie działały z powodu usterek technicznych.

W całej Polsce szykują się protesty przeciw ACTA




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

"oburzony"
  • "oburzony"
  • 25.01.2012 02:53

Ja też odmrożę sobie uszy.Bo co ta głupia mama sobie myśli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zabójca Bogów
  • Zabójca Bogów
  • 23.01.2012 17:59

Czy to nie Bóg zaplanował te ataki budując wszechświat? Jesli tak to pod mur z nim!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
#fresh
  • #fresh
  • 23.01.2012 17:10

Mam już flagę, będzie imprezka, osiągniemy to do czego naród dąży, do czego my internauciu przywykliśmy!!!
Jak mnie zamkną to zamkną, jak nas wszystkich zamkną to zamkną, tylko kto wtedy bedzie podatki płacił? Jako jednostka możemy podsuwać pomysły, jako jednostka możemy rozprowadzać informacje innym o tym co nas boli, jako jednostka przy jednostce, jako cała grupa, teraz mniejszość możemy się zjednoczyć i powiedzieć NIE tej całej prywatyzacji, bo tak ja to odbieram, ja jestem swój i nie dam się sprywatyzować przez jakąkolwiek ustawę, która zabroni mi tego co do dziś mnie kształtowało. Każdy kataklizm niesie z sobą coś dobrego i złego, jak wojny. Jak widzimy, oni chcą skłócić naród, wprowadzić stan wojenny, wyjątkowy stan internetowy. Będziemy kraść książki i kasety, cd i dvd, bo niby gdzie indziej będziemy mogli zobaczyć, przeczytać, zakochać się w spuściźnie naszych artystów nagradzając ich właśnie pójściem do sklepu i zakupieniem owego towaru?? My szanujemy artystów, my szanujemy ich portfele, wiec zacznijcie szanować nas, konsumentów, którym potrzebna jest próbka czegoś by móc to sobie kupić i zachować na wieki.
./message_socks_filtered.io

Komentarz został ukrytyrozwiń
do @tak
  • do @tak
  • 23.01.2012 11:12

racja a kto ma racje stawia kolację :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
winostak
  • winostak
  • 23.01.2012 08:40

juz sie robi!!! myto potrafimy

Komentarz został ukrytyrozwiń
alfons grzedała
  • alfons grzedała
  • 23.01.2012 08:36

zablokujcie jeszcze telweizje bo nie dali TRWAM i radia Maryia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anonymous
  • Anonymous
  • 23.01.2012 00:44

Dear polish people...
Be prepared for the final day.
We are preparing something really big.
It will be like Final Judgement to your parliament.
Expect us.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stop Acta
  • Stop Acta
  • 22.01.2012 22:54

Szkoda że przed wyborami nie wpadli na pomysl z wprowadzeniam ACTA

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 22.01.2012 20:37

ACTA nie ma na celu walki z piractwem,ale ma na celu uderzenie w azjatycką gospodarkę.Uzasadnieniem do wprowadzenia planu w życie jest zwiększenie prawnej ochrony tzw.własności intelektualnej,co jest jedynie wtórną intencją pomysłodawców .Polska nie bioraca udziału w pracy nad ustaleniami ACTA,została postawiona przed faktem dokonanym co stawia rząd polski w pozycji bezwolnego narzedzia w rękach przemysłowego lobby zachodnich potęg gospodarczych.Polskie prawo w zakresie piractwa,posiada wystarczającą ilość środków aby je skutecznie egzekwować.W państwie demokracji i prawa ,nie ma miejsca na kłamstwo i dezinformacje.Ludzi należy traktować poważnie,a nie jak złodziei czy idiotów.