Facebook Google+ Twitter

Anonymous odnotowują kolejny wzrost zainteresowania

Śmieję się od rana (no, może trochę mijam się z prawdą). Tym razem, dzięki Anonymous przypomniałem sobie, że posiadam konto na "Naszej Klasie". Rewolucja mnie potrzebuje?

Myślę, że Anonymous powinni poddać swoje struktury jakiejś reorganizacji i odnowie. Za celowe uważam, by rozesłano do wszystkich obywateli nowe instrukcje informujące w jaki sposób A-zaraza zagarnia kolejne persony, by zasiliły krucjatę. Wiadomym być powinno jak odróżnić zainfekowanych w nikłym stopniu i występujących okazjonalnie i efemerycznie zarazem. Na co mi cyberagitacja w takiej formie skoro jest już niemal w 99,9 proc. nieprzyswajalna?

"Tubisiowy" film bez względu na to jak bardzo jest znany i rozpowszechniony, a także jakiej doniosłej treści by z sobą nie niósł, przyprawia o wrażenie jakby komuś syntezator mowy urwał się z choinki. Człowiek na pewno się w tym nie pogubił. Kwadrans zapisany techniką jak "spod sklejki" ma swój urok, ale owo piętnaście minut jest przyciężkie i "przeładowane" hasłami nazbyt kojarzącymi się z mamroczącym robotem, który cierpi na brak obycia z translatorem. Dlaczego przykuwa się uwagę odbiorcy w części finalnej "legią"? Nie jest w zgodzie z treścią obwieszczać zapotrzebowanie do "legionu"? Można podejrzewać, że Anonymous pozwalają sobą manipulować, że materiał jest przynętą lub prowokacją, że jakieś dzieci chcą przejąć kontrolę nad jakąś gałęzią, że Anonimowi dążą po najprostszej linii oporu i zamierzają pozyskać sympatię oraz głosy jakiegoś mniej lub bardziej znanego klubu sportowego czy stacji radiowej.

Wyrażam swoje niezadowolenie i bynajmniej nie grożę rozstrzygnięciem, które może zapaść na jednej ze stacji kosmicznych (o dwóch takich szczytach techniki wiadomo, że pozostają na kontrolowanych wysokościach). W najbardziej przyziemny sposób informuję na łamach W24, że zalewanie takimi podróbkami może skutkować umiłowaniem ACTA. Nie mam siebie samego jedynie na myśli. Historia i filozofia (Ayer potrafi to umiejętnie rozgraniczać i łączyć) znają takie punkty zwrotne. Narody w swej przeważającej i świadomej części gubiły serce i ducha składanego w hołdzie faszyzmowi czy wybranej jednostce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

affair
  • affair
  • 03.03.2012 23:49

ANONIMOWE i BEZPIECZNE pobieranie z hostingów (w tym hellshare!!) goo.gl/eCxRU lub goo.gl/sXnpU

Komentarz został ukrytyrozwiń
kuzynka_maupy
  • kuzynka_maupy
  • 28.02.2012 21:02

jak widać GMO, ACTA, SOPA, PIPA, TRIPS, INDECT, TPP, czy ECHELON, to tylko różne odmiany tego samego światowego problemu, jakim dziś jest IP (Intelectual Proprety), dlatego pilnie potrzeba REFERENDUM !!! STOP american IP legislation in Europe !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kowalski
  • jan kowalski
  • 28.02.2012 15:07

ja tam popieram Anonymouse, bo trzeba wreszcie zrobić porządek z "elitą" rządzącą, która nie jest tak naprawdę elitą, a raczej siurkami z kasą. Ciekawe czy taki siurek prezesik banku, czy szefu tv, gdyby stanął przede mną, to czy nadal byłby taki kozak? Chciałby pewnie spierd...lić, ale ja bym mu nie pozwolił. Bym go przerobił na kotlety dla psów jednym palcem! Pewnie, że popieram Anonymouse i pójdę za nimi, jak fanatyk-psychopata. Pójdzie za nimi połowa świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kuzyn_maupy
  • kuzyn_maupy
  • 27.02.2012 12:01

problemem jest nie tyle ACTA, co ta proamerykańska ustawa o prawach autorskich i pokrewnych, którą Sejm RP uchwalił w 1994 roku za prezydentury Lecha Wałęsy pod rządami SLD-PSL i premiera Waldemara Pawlaka, kiedy ministrem kultury był polski reżyser i aktor Kazimierz Dejmek, jest sprzeczna z zasadami polskiego Kodeksu Cywilnego - problemem jest złodziejski mechanizm tzw "własności intelektualnej", zakładający sprzedawanie tej samej pracy milionom ludzi, miliony razy - już bez pracy, bo on najbardziej zagraża fundamentom prawa polskiego i europejskiego, gdyż to podważa wszelkie zasady prawa oparte o własność materialną, co siłą rzeczy prowadzi stopniowo i nieuchronnie do bezprawia i anarchii...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.