Facebook Google+ Twitter

Anonymous ponownie zaatakowali serwery Watykanu

  • B P
  • Data dodania: 2012-03-13 01:47

Po zaledwie pięciu dniach, oficjalny serwis Stolicy Apostolskiej ponownie jest niedostępny dla odwiedzających. Czy stoi za tym grupa Anonymous?

 / Fot. screen oficjalnego blogu włoskiej grupy AnonymousDo ataku hakerskiego i tym razem przyznała się grupa Anonymous. Na swoim oficjalnym blogu w języku włoskim zapewniają, że strona Watykanu będzie systematycznie przez nich blokowana. Hakerzy drwią, że oczekują w związku z prowadzonymi przez siebie działaniami na swoją ekskomunikę ze strony papieża.

Celem ataku Anonimowych stała się również strona Radia Watykańskiego. Hakerzy udostępnili bazę danych zawierającą nazwiska dziennikarzy, ich loginy oraz hasła dostępu.

 / Fot. screen bazy danych radia WatykańskiegoAnonymous uzasadniają swoje włamanie na stronę Radia Watykańskiego troską o zdrowie obywateli, narażonych przez ekspozycje na fale elektromagnetyczne o wysokiej intensywności na rozliczne choroby, w tym nowotwory.

Hakerzy stwierdzają, że nie będą dłużej tolerować bezkarności "gości" narodu włoskiego, którzy dokonują spustoszenia w domu swojego gospodarza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.