Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4339 miejsce

Anonymous wychodzą na ulice. 5 listopada w dwunastu polskich miastach przejdzie Marsz Miliona Masek

"Bez względu na środowisko do którego należysz i wyznawane ideały dnia 5 listopada załóż maskę i wyjdź na ulice ku lepszemu życiu i wolności dla nas i naszych dzieci. Nikt nie może Cię pozbawić wolności za idee jakie wyznajesz. Jak długo jeszcze pozwolisz na rozlew krwi, inwigilacje Twojego życia osobistego, cenzurę i nadużywanie władzy? To nie ludzie powinni obawiać się rządu. To rząd powinien obawiać się ludu".

 / Fot. fot.Vincent Diamante/(CC BY-SA 2.0)/flickr5 listopada o godz. 20:00 na ulice Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Łodzi, Kalisza, Białegostoku, Częstochowy, Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy i Lublina wyjdą ludzie w maskach, aby wziąć udział w kolejnym już marszu Miliona Masek, zorganizowanym przez ruch Anonymous, który ma być marszem sprzeciwu ludu wobec rządzącym.

"Zadłużenie – wojny – GMO – kartele bankowe i farmaceutyczne – państwo policyjne – OSACZAJĄ NAS! Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Twoje zarobki nie starczają na godne życie? Dlaczego poziom nauczania jest zaniżany? (np. sprawa 6-latków w szkołach, odebranie prawa do zajęć dodatkowych w przedszkolach) Dlaczego kilka/kilkanaście konfliktów zbrojnych zostało sprowokowanych mniej więcej w ten sam sposób? Zastanawiałeś się czemu służy inwigilacja ludności poprzez sieć globalną (ACTA, INDECT, PRISM, TTIP)? Zastanawiałeś się dlaczego w TV niewygodne fakty są pomijane? Dlaczego interesy korporacji są ponad dobrem ogółu a korupcja jest na porządku dziennym? Rządzący tym światem chcą mieć władzę absolutną nad ludzkością, chcą być bogami, a nasz marazm i uśpienie sprawią, że wszystko pójdzie po ich myśli. A ludzkość znajdzie się na dnie. Dopóki będziesz się na to godzić nigdy nie będziesz mieć kontroli nad swoim życiem. Apokaliptyczne wizje jakie nam przedstawiają mają na celu wzbudzenie strachu i stłumienie protestów, mamy być pokorni i posłuszni. To są ich prawa i zasady, na które nie musisz się godzić, bądź wolny! Rząd, któremu zależy na dobru ludzi pozwala im wyznawać wartości moralne, patriotyzm, pamiętać o historii i rozwijać się. Tak nie jest. Jedyne co nas może przed tym uchronić to jedność i pokojowe demonstracje. Wszelkie akty przemocy z naszej strony są przez nich oczekiwane i spowodują zaostrzenie prawa żeby nas jeszcze bardziej kontrolować. Bez względu na środowisko do którego należysz i wyznawane ideały dnia 5 listopada załóż maskę i wyjdź na ulice ku lepszemu życiu i wolności dla nas i naszych dzieci. Nikt nie może Cię pozbawić wolności za idee jakie wyznajesz. Jak długo jeszcze pozwolisz na rozlew krwi, inwigilacje Twojego życia osobistego, cenzurę i nadużywanie władzy? To nie ludzie powinni obawiać się rządu. To rząd powinien obawiać się ludu" - czytamy na facebooku "Marsz Miliona Masek".

Zobacz także: Przedsiębiorcy pójdą palić opony przed Sejm? Akcja na Facebooku coraz bardziej popularnaJak podkreślają sami organizatorzy, protesty i marsze to tylko mała część działań jakie podejmują. Przeprowadzają również ataki internetowe, prowadzą wojnę psychologiczną, tworzą metody i narzędzia walki, jednoczą inne ruchy anty-rządowe.

 / Fot. fot.Frédéric BISSON/(CC BY 2.0)/flickrMarsze "Miliona Masek" odbywają się 5 listopada w kilkuset miejscach na świecie. Tego dnia w 1605 r. katolicki spiskowiec Guy Fawkes, którego maski zakładają członkowie Anonymous, chciał wysadzić budynek brytyjskiego parlamentu, został jednak schwytany i wkrótce potem skazany wraz z innymi spiskowcami.

Anonymous to globalna siatka aktywistów internetowych, której członkowie przeprowadzają ataki hakerskie m.in. na państwowe i rządowe strony internetowe. W 2012 r. w proteście przeciwko porozumieniu ACTA (Anti-counterfeiting trade agreement - "Porozumienie przeciwko obrotowi podróbkami") hakerzy Anonymous w Polsce zablokowali m.in. strony Sejmu i kancelarii premiera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gawiedź będzie paradować w marszach, a beneficjenci tej odzyskanej "wolności" zarabiają dziennie więcej niż niejeden maszerujący rocznie... Tak, to sobie możecie protestować do woli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.