Facebook Google+ Twitter

Anonymous wychodzą na ulice. 5 listopada w dwunastu polskich miastach przejdzie Marsz Miliona Masek

"Bez względu na środowisko do którego należysz i wyznawane ideały dnia 5 listopada załóż maskę i wyjdź na ulice ku lepszemu życiu i wolności dla nas i naszych dzieci. Nikt nie może Cię pozbawić wolności za idee jakie wyznajesz. Jak długo jeszcze pozwolisz na rozlew krwi, inwigilacje Twojego życia osobistego, cenzurę i nadużywanie władzy? To nie ludzie powinni obawiać się rządu. To rząd powinien obawiać się ludu".

 / Fot. fot.Vincent Diamante/(CC BY-SA 2.0)/flickr5 listopada o godz. 20:00 na ulice Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Łodzi, Kalisza, Białegostoku, Częstochowy, Wrocławia, Krakowa, Bydgoszczy i Lublina wyjdą ludzie w maskach, aby wziąć udział w kolejnym już marszu Miliona Masek, zorganizowanym przez ruch Anonymous, który ma być marszem sprzeciwu ludu wobec rządzącym.

"Zadłużenie – wojny – GMO – kartele bankowe i farmaceutyczne – państwo policyjne – OSACZAJĄ NAS! Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Twoje zarobki nie starczają na godne życie? Dlaczego poziom nauczania jest zaniżany? (np. sprawa 6-latków w szkołach, odebranie prawa do zajęć dodatkowych w przedszkolach) Dlaczego kilka/kilkanaście konfliktów zbrojnych zostało sprowokowanych mniej więcej w ten sam sposób? Zastanawiałeś się czemu służy inwigilacja ludności poprzez sieć globalną (ACTA, INDECT, PRISM, TTIP)? Zastanawiałeś się dlaczego w TV niewygodne fakty są pomijane? Dlaczego interesy korporacji są ponad dobrem ogółu a korupcja jest na porządku dziennym? Rządzący tym światem chcą mieć władzę absolutną nad ludzkością, chcą być bogami, a nasz marazm i uśpienie sprawią, że wszystko pójdzie po ich myśli. A ludzkość znajdzie się na dnie. Dopóki będziesz się na to godzić nigdy nie będziesz mieć kontroli nad swoim życiem. Apokaliptyczne wizje jakie nam przedstawiają mają na celu wzbudzenie strachu i stłumienie protestów, mamy być pokorni i posłuszni. To są ich prawa i zasady, na które nie musisz się godzić, bądź wolny! Rząd, któremu zależy na dobru ludzi pozwala im wyznawać wartości moralne, patriotyzm, pamiętać o historii i rozwijać się. Tak nie jest. Jedyne co nas może przed tym uchronić to jedność i pokojowe demonstracje. Wszelkie akty przemocy z naszej strony są przez nich oczekiwane i spowodują zaostrzenie prawa żeby nas jeszcze bardziej kontrolować. Bez względu na środowisko do którego należysz i wyznawane ideały dnia 5 listopada załóż maskę i wyjdź na ulice ku lepszemu życiu i wolności dla nas i naszych dzieci. Nikt nie może Cię pozbawić wolności za idee jakie wyznajesz. Jak długo jeszcze pozwolisz na rozlew krwi, inwigilacje Twojego życia osobistego, cenzurę i nadużywanie władzy? To nie ludzie powinni obawiać się rządu. To rząd powinien obawiać się ludu" - czytamy na facebooku "Marsz Miliona Masek".

Zobacz także: Przedsiębiorcy pójdą palić opony przed Sejm? Akcja na Facebooku coraz bardziej popularnaJak podkreślają sami organizatorzy, protesty i marsze to tylko mała część działań jakie podejmują. Przeprowadzają również ataki internetowe, prowadzą wojnę psychologiczną, tworzą metody i narzędzia walki, jednoczą inne ruchy anty-rządowe.

 / Fot. fot.Frédéric BISSON/(CC BY 2.0)/flickrMarsze "Miliona Masek" odbywają się 5 listopada w kilkuset miejscach na świecie. Tego dnia w 1605 r. katolicki spiskowiec Guy Fawkes, którego maski zakładają członkowie Anonymous, chciał wysadzić budynek brytyjskiego parlamentu, został jednak schwytany i wkrótce potem skazany wraz z innymi spiskowcami.

Anonymous to globalna siatka aktywistów internetowych, której członkowie przeprowadzają ataki hakerskie m.in. na państwowe i rządowe strony internetowe. W 2012 r. w proteście przeciwko porozumieniu ACTA (Anti-counterfeiting trade agreement - "Porozumienie przeciwko obrotowi podróbkami") hakerzy Anonymous w Polsce zablokowali m.in. strony Sejmu i kancelarii premiera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gawiedź będzie paradować w marszach, a beneficjenci tej odzyskanej "wolności" zarabiają dziennie więcej niż niejeden maszerujący rocznie... Tak, to sobie możecie protestować do woli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.