Facebook Google+ Twitter

Anonymous zaatakują znowu. Tym razem na większą skalę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-02-21 13:08

31 marca możemy spodziewać się kolejnego ataku międzynarodowej grupy hakerów Anonymous.

 / Fot. Autor nieznany/domena publiczna"Global Backout" to nazwa nowej akcji planowanej przez Anonymous. Celem ma być 13 ważnych serwerów obsługujących internet. Zapowiadana metoda to atak DDoS, polegający na wysyłaniu ogromnej liczby próśb o obsługę, co spowoduje przeciążenie i zablokowanie serwerów - donoszą "Nowości" z 21 lutego 2012 r.

Zdaniem szefa portalu technologii internetowych webhosting.pl, Dariusza Nawojczyka, bezpieczeństwa internetu pilnują jednak dobrze wyszkoleni ludzie. Twierdzi on, że najprawdopodobniej przekierują oni ruch z blokowanych serwerów na dodatkowe serwery. Ogólnie, według ekspertów, całkowita blokada internetu jest mało możliwa, ale istnieje szansa na kilkuminutowe przerwy.

Cała akcja jest protestem przeciwko Wallstreet, nieodpowiedzialnym politykom, samolubnym bankierom i SOPA. Pytanie jednak brzmi, czy działania odniosą jakikolwiek skutek? Czekamy na wasze opinie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na bankierów jest metoda przy pomocy rozwiązań systemowych. A jak brać kredyty, to roztropnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
PAWAŁ MISIAK
  • PAWAŁ MISIAK
  • 21.02.2012 13:54

NOWY POMYSŁ: LUDZIE NIE CHCEMY KONTROLI ZDAJE SIĘ? NO JA W KAZDYM RAZIE NIE. JESLI BEDĄ ISTNIEĆ DOSTAWCY TO KONTROLA ZAWSZE BEDZIE. A CZEMY BY NIE STWORZYĆ INTERNETU WOLNEGO OD DOSTAWCÓW? WPROWADZIC PODATEK OD INTERNETU DLA PRACUJACYCH. PIENIADZE Z NIEGO PÓJDA NA ROZBUDOWĘ I UTRZYMANIE SIECI. i WTEDY NIE MA ŻADNYCH OPŁAT ABONAMENTOWYCH, DOSTAWCÓW, A DO SIECI PODLACZA SIE KAZY KTO CHCE I TAM GDZIE TO MOZLIWE. I CO SPECE OD KONTROLI? MACIE PORTKI PEŁNE?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.