Facebook Google+ Twitter

Another Black Celebration

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-07 15:30

11 lutego 2010 roku zbliża się nieuchronnie. Mam 34 lata, a cieszę się niczym małe dziecko. Ja, fan z dwudziestoletnim stażem, zaczynam wpadać w stan przed koncertowej euforii.

okładka longplaya Sound of Universe / Fot. zródło: www.depechemode.comTego właśnie dnia dostąpię zaszczytu obcowania z moim idolami, muzyczną grupą Depeche Mode. Pojawią się w Polsce za sprawą trasy promującej nową płytę zatytułowaną „Sound of the Universe”. Wystąpią w Łodzi, dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 10, a drugi zaraz po nim, czyli 11 lutego. Jest to chyba rekompensata za anulowanie koncertów w poprzednim roku, które miały odbyć się w Europie Zachodniej, w tym w Polsce, w Warszawie. Było to spowodowane niedomaganiem frontmena grupy, Dave’a Gahana.

Grupy nie będę opisywał. Wszystko można znaleźć na ich oficjalnej stronie. Część z Was pewnie dobrze ją zna, a pozostała część wie, gdzie ma szukać. Skupię się na samej płycie, którą promuje trasa koncertowa zatytułowana Tour od the Universe. Na całe szczęście w tym wszechświecie znalazło się miejsce dla Polski i miasta Łodzi.

Fani chyba mnie zlinczują za moją ocenę płyty. Nic jednak nie mogę poradzić. Zawsze obiektywnie podchodzę do tematu kolejnego longplaya. Płyta mnie nie zachwyca. Jeśli tak ma brzmieć głos wszechświata wg moich idoli, to ja wolę nadal rozkoszować się ciszą za sprawą „Enjoy the Silence” z „Violator” czy też odgrywać anioła z „Playing the Angel”. Ale do rzeczy…

Jak na prawdziwego fana przystało zaopatrzyłem się w płytę w wydaniu kolekcjonerskim, cena była nieważna. Zrobiłem to jeszcze w przedsprzedaży. I co? I wszystko w jak najlepszym porządku. Album okraszony zdjęciami, coś pięknego. Prawdziwe dzieło sztuki. Emblematy, gadżety, pocztówki i jeszcze bonusy w postaci dodatkowych płyt z innymi aranżacjami, co po niektórych utworów. W końcu dotarłem do tej najważniejszej, czyli „Sound of the Universe”. Natychmiast wrzuciłem do odtwarzacza i przesłuchałem raz, drugi i trzeci. Pewnie przesłucham jeszcze niezliczoną ilość razy, ale…

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.