Facebook Google+ Twitter

Antonina Krzysztoń zaśpiewa Maksymilianowi

Koncert znanej artystki odbędzie się w niedzielę, 5 października, po wieczornej mszy świętej w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zduńskiej Woli, przy ul. Kościelnej 20.

Dorobek artystyczny Antoniny Krzysztoń, to różnorodne piosenki, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jej teksty są zaproszeniem do zadumy. Słuchacz odnajdzie tam barwy folkowe, które wyraźnie usłyszymy w jej balladach. Sama pisze słowa i muzykę do swoich piosenek. Pisała dla Michała Lorenca i Mietka Szcześniaka. Jest także autorką słów do muzyki Wojciecha Konikiewicza. Piosenką "Perłowa Łódź" podbiła plebiscyt Muzycznej Jedynki, zajmując w nim pierwsze miejsce (listopad 1993 r.). Antonina występowała i bierze nadal udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z poezją śpiewaną, takich jak FAMA, "Śpiewajmy Poezję", czy Zamkowe Spotkania.

Wstęp na koncert jest bezpłatny dzięki Katolickiemu Stowarzyszeniu "Civitas Christiana" Na stronie organizatora dostępna jest także pełna wersja programu obchodów XIII Dni Świętego Maksymiliana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.