Facebook Google+ Twitter

Antonio Socci "Ci, którzy wrócili z zaświatów"

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-11-11 17:23

Między nami a piekłem lub niebem jest tylko odgradzające nas od nich życie, rzecz najkruchsza w świecie (Blaise Pascal)

 / Fot. okładka ksiązki Czy znasz kogoś drogi Czytelniku, kto umarł i powrócił do życia? I na dodatek opowiedział o tym jak jest po tej drugiej stronie?

Być może czasem się nad tym zastanawiasz, może co nieco obiło ci się o uszy w tym temacie, ale pewnie nie wziąleś tych opowieści na poważnie. No bo jak to możliwe? Gdyby tobie się przydarzyła taka sytuacja, to co innego. Miałbyś pewność.

Zdarza się, że nawet osoby wierzące dosyć sceptycznie podchodzą do tych spraw. A przecież jest sporo dowodów na życie po śmierci. Wiele ludzi tam było, ale nie każdy dzieli się swoimi historiami z innymi, zwłaszcza z obcymi osobami. Teraz mamy możliwość poznać niektóre. Przedstawia je Antonio Socii* w książce ”Ci którzy wrócili z zaświatów”, wydanej przez Wydawnictwo Esprit. I nie opowiadają o nich szaleńcy, mistycy czy wizjonerzy ale zwykli ludzie.

W ostatnich latach takich przeżyć nie traktuje się już z przymrużeniem oka. Prowadzone badania naukowe i przestudiowane świadectwa potwierdzają ich autentyczność. I jak mówi autor: „ obecnie dysponujemy naukowymi dowodami istnienia duszy i jej życia poza ciałem, gdy funkcje życiowe ulegają zatrzymaniu i dochodzi do biologicznej śmierci (…) Wszystkie są zgodne w opisach bądż to niewysłowionej szczęśliwości i niepojętej miłości, bądż przeciwnie – straszliwego miejsca, gdzie doświadcza się nieopisanej męki.”

Przekonał się, że Bóg i Niebo istnieje

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.