Facebook Google+ Twitter

Anttix - nowa gwiazda brytyjskiego popu

Jeżeli lubisz Conora Maynarda i Justina Biebera, ale potrzebujesz nowych doznań muzycznych (i wizualnych), poznaj Anttixa, nową gwiazdę brytyjskiego popu.

Anttix - fot. The Famous Company / Fot. The Famous CompanyNaprawdę nazywa się Antony James Llewellyn, urodził się w 1989 roku w Bristolu. W 2009 roku podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią AMG. Wtedy nosił muzyczny przydomek AJ. Jednak mimo dużej promocji, jego pierwszy singiel "Get Up (Jump)" nie wszedł na listy najlepiej sprzedających się piosenek.

Dopiero niedawno, bo w 2012 roku, Antony podpisał nowy kontrakt z londyńską The Famous Company - i to był strzał w dziesiątkę! Przyjął nowy przydomek - Anttix i wydał singiel "Fame And TV". Piosenka okazała się dużym sukcesem. Teledysk był promowany przez znaną firmę VEVO (jej logo możecie zobaczyć na dobrych teledyskach na youtube).

W marcu tego roku młody artysta wystąpił na swoim pierwszym wielkim koncercie - w Portugalii, a potem były występy na tej samej scenie co Conor Maynard, Rita Ora, czy Katy B. Jego nowa piosenka nosi tytuł "Tornado" i dosłownie jak tornado wdziera się na listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Dziewczyny szaleją za nim, zresztą - patrząc na jego zdjęcie - wcale się im nie dziwię... Ale i muzyka jest bardzo chwytliwa i bardzo radosna. Happy pop? Coś w tym jest!

Okładka singla Song "Tornado" będzie też wydany w Stanach Zjednoczonych, jednak dopiero w lipcu, bo po tragicznych wydarzeniach związanych z tornadem w Oklahomie, gdzie zginęło 91 osób, wydawca Anttixa postanowił przełożyć datę wydania małego krążka.

Przystojniak planuje również w niedalekiej przyszłości trasę europejską, więc może też odwiedzi Polskę? No ale spokojnie, najpierw musi mieć pewność, że istnieje w tym kraju ktoś, kto lubi jego muzykę. Ktoś jeszcze oprócz mnie...

Jeśli chciałbyś dołączyć do europejskiego fanclubu Anttixa, polub stronę Anttix Fanpage Europe www.facebook.com/#!/pages/Anttix-Fanpage-Europe/213335582055523

Więcej o artyście na jego stronie internetowej www.officialanttix.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.