Facebook Google+ Twitter

Antyfaszyści biją kobiety? "Rodzi się groźny ekstremizm"

Bojówki antyfaszystowskie istnieją nie tylko w Niemczech. Jak informuje "Rzeczpospolita", Polska organizacja działa z dużym rozmachem. Ofiarami ich przemocy są nawet kobiety.

Portal rp.pl ujawnia, co dzieje się na zamkniętym forum bojówki antyfaszystowskiej. Można tam znaleźć między innymi wspomnienia ze starć z policją i opisy pobić osób o innych przekonaniach. Zasięgnąć można tam też informacji o planach manifestacji, które antyfaszyści mają zamiar zaatakować, bądź instruktaż, jak bić się z policją.

Szokować mogą opisy pobić ludzi, którzy według antyfaszystów wyglądają jak narodowcy. Dodać trzeba, że atakowane są również kobiety. Na opisywanym przez Rzeczpospolitą forum, znajdują się też hasła antysemickie i głosy poparcia dla wolnej Palestyny.

Były minister sprawiedliwości, Krzysztof Kwiatkowski z Platformy Obywatelskiej uważa, że sprawą powinna się zająć prokuratura, a autorytet w dziedzinie kryminologii Brunon Hołyst stwierdza, że powstaje nowy, groźny ekstremizm i nie powinno to zostać zlekceważone.

Źródło:
Rzeczpospolita
rp.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W internecie to nie takie rzeczy można znaleźć... Mnóstwo osób potrafi wypisywać naprawdę ostre teksty na różnych prywatnych forach, a potem się okazuje że większość odreagowuje w ten sposób bycie pantoflarzami. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.