Facebook Google+ Twitter

Antykomor.pl. Przeciwnicy prezydenta czekają na koniec kadencji

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-08-26 20:43

W sieci pojawiła się strona, na łamach której trwa odliczanie czasu do końca kadencji nowego prezydenta. Odliczać może każdy - jest to możliwe dzięki specjalnym sygnaturkom, które pokazują jak długo Komorowski będzie pełnił swój urząd.

antykomor.pl / Fot. screenNa stronie AntyKomor.pl trwa akcja odliczania czasu do końca kadencji Bronisława Komorowskiego na stanowisku prezydenta Polski. Osoby, które nie zaliczają się do sympatyków nowej głowy państwa, mogą na swoich blogach, stronach www lub też forumowych sygnaturach zamieszczać specjalne grafiki, które pokazują jak długo jeszcze Komorowski będzie rządził krajem.

AntyKomor.pl to nie tylko "odliczanka" ale również źródło ciekawych informacji, wideoklipów oraz zdjęć związanych z Bronisławem Komorowskim. Raz na jakiś czas strona publikuje serię zdjęć (humorystycznych fotomontaży) "10 twarzy Komora" oraz "Komorowski w TVN24".

Serwis antykomor.pl to inicjatywa młodych internautów, którym nie podoba się perspektywa 5 lat rządów Bronisława Komorowskiego a także jako riposta dla serwisów typu "Odliczamy.pl" na łamach których, setki osób żartowały sobie z poprzedniego prezydenta.







Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

MINIEK
  • MINIEK
  • 26.05.2011 13:36

A ja proponuję żeby nasz Mr. President zaśpiewał publicznie coco jumbo:) Albo najlepiej w duecie z Obamą:P

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej kowalski
  • andrzej kowalski
  • 24.05.2011 07:58

Każdy zażucał L.Kaczyńskiemu że jest małostkowy i zakompleksiony,a tu wizyta CBA udowodniła,że B.Komorowski dużo się od niego nie różni.Wolność słowa w Polsce stoi pod dużym znakiem zapytania!!!!
PS-a ja na niego głosowałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
matiusz kwiatkowski
  • matiusz kwiatkowski
  • 23.05.2011 22:31

zgadzn sie komorowski to nadety buc. zero kultury

Komentarz został ukrytyrozwiń
janusz skowron
  • janusz skowron
  • 23.05.2011 22:27

jaki prezydent takimi fekaliami strzela sie do niego

Komentarz został ukrytyrozwiń
kacper
  • kacper
  • 23.05.2011 06:16

tego jeszcze nie bylo aby z bronia i w kamizelkach wtargnac do mieszkania rodzinnego bo ktos pisal o prezydencie Komorowskim negatywnie-od czego sa sady?
Faktycznie zgoda buduje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tadeusz nowak8514
  • tadeusz nowak8514
  • 22.05.2011 18:26

.p. Kaczynskiego i jego poplecznikow nalezaloby odizolowac. najlepiej by sie czuli w Oswiecimiu

Komentarz został ukrytyrozwiń
patryk kaczor
  • patryk kaczor
  • 22.05.2011 09:12

ja bym wmyślił lepszoą strone a nazwa była by taka www.lechjestgupi.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
patryk kaczor
  • patryk kaczor
  • 22.05.2011 09:07

e gupie to jest a le widziałem w stronie ankomor.pl taki komiks

Komentarz został ukrytyrozwiń
dunkin jouce.
  • dunkin jouce.
  • 21.05.2011 15:06

Komora nalezy zapytac sie czy czytal wieszczy a jak czytal to n ie baran i baranowa dzabnie kto pysknal ze prawdziwa cniota jkrytyk sie nie boi dwa zabrac go do portu lornete lub teleskop niech obejrzy ster jaki maly a kieruje tak galantym okretem dwa niech wywali jezorv i pokaze jaki maly a takim cielakiem kieruje i macha na prawo i lewo Wstyd Komoroswski zebys sie zajmowal internauta hanba nie nadaje sie do urzedu zwiewaj ze stolka jak najszyciej i twoje przeklete prawo wlasnosci Adieu Brunek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kwital
  • kwital
  • 20.05.2011 23:53

Fajny nasz Pan Prezydent nasmiewanie sie z niego !!! nie ładnie