Facebook Google+ Twitter

(anty)Playboy w 5 minut

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-04-25 15:08

Stoisz przy barze. Patrzysz na Nią. Stwierdzasz, że to właśnie Ona i musisz coś zrobić. Tylko co? W jaki sposób możesz zaimponować takiemu ciachu? Jak zacząć? Pytania się mnożą proporcjonalnie do wypitych drinków na odwagę.

Zachęcony sposobem jej ruchu ciała, zapachem i wyglądem podbijasz śmiało i pytasz: - Przepraszam bardzo, czy jesteś zmęczona?
Na co ona prawdopodobnie odpowie: – Nie, a dlaczego pytasz? Wtedy Ty z pełnym uśmiechem na twarzy ukazującym zdrowe i białe zęby odpowiadasz: - Bo cały czas chodzisz mi po głowie!
Efekt gwarantowany. Wystarczy później elegancko się przedstawić, rzucić komplement i zacząć rozmowę. Liczy się zadawanie wielu pytań. Wtedy okażesz pełne zainteresowanie Jej osobą. Trzeba uważać przy tym, aby nie przekroczyć granicy i nie wydać się wścibskim. Ona jest już cała twoja!

Drugi chwyt jest podobny do pierwszego. Zadajesz pytanie: - Czy masz może mapę?
Ona mocno zdziwiona zapyta: - Nie, a dlaczego?
Wtedy Ty z całym impetem wycedzisz przez zęby: - Bo cały czas błądzę w twoich oczach! Ważne jest, aby zauważyć jej kolor oczu i rzucić jakiś komplement. Do każdego koloru oczu znajdzie się jakiś. Do niebieskich można powiedzieć: - W tym błękicie można utonąć! Do piwnych natomiast: Te bursztyny mają niesamowitą moc hipnotyzującą!

Pozostając przy tak ważnym aspekcie jak piękne kobiece oczy nie można zapomnieć o nieśmiertelnym tekście na podryw: - Twój ojciec musiał być złodziejem, bo skradł dwie gwiazdy z nieba i włożył je do Twoich oczu! Trzeba zwrócić na tempo recytowania tego tekstu, ponieważ Ona może źle zareagować na wiadomość, że jej ojciec został nazwany przed chwilą złodziejem. Druga cześć wyrażenia robi jednak swoje…

Jeżeli akcja dzieje się w klubie, czy też dyskotece i jesteś w trakcie imprezy pozostaje podejść do „wybranki” tanecznym krokiem i powiedzieć : - Niech nasze ciała splotą się jak koszyk wiklinowy!
Jeżeli to nie zadziała można zacząć wymachiwać rękoma jak rewolwerami (palec serdeczny i kciuk wyprostowany – reszta palców zgięta) i wypalić: - Spokojnie! Nie są nabite! Po czym dmuchnąć w lufę jednego i drugiego pistoletu. Tu trzeba uważać, ażeby jej nie opluć.

W sumie powinienem odradzić ten sposób podrywu, można czasami trafić na kobietę, która weźmie to na poważnie i pomyśli o Tobie jak o idiocie;) Przecież do odważnych świat należy i jeżeli kobieta zaśmieje się z Ciebie i do Ciebie to znaczy, że warto się nią zainteresować na dłuższą metę. Bo bądźmy szczerzy... kto w ten sposób podrywa dziś kobiety? Dziewczyny zapamiętają Twoje imię, bo niedługo będą je krzyczeć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.