Facebook Google+ Twitter

Antyterroryści współpracowali z gangsterami

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało czterech łódzkich antyterrorystów podejrzanych o współpracę z przestępcami. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, planowane są kolejne zatrzymania w związku z tą sprawą.

Centralne Biuro Śledcze podejrzewa antyterrorystów o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Mieli współpracować z właścicielem firmy ochroniarskiej. Pod przykrywką jego firmy działali łódzcy gangsterzy. Dzięki zatrzymaniu w styczniu jednego z gangsterów CBŚ udało się powiązać policjantów z grupą przestępczą. Jak się okazało, do gangu werbował ich antyterrorysta z 12- letnim stażem – Przemysław G.

Antyterroryści oskarżeni zostali o wymuszanie haraczy oraz handel narkotykami w lokalach gastronomicznych, które ochraniali. Według przypuszczeń policji działali oni nie tylko w okolicach Łodzi ale także w Wielkopolsce.

Jak przypuszcza „Gazeta Wyborcza” policjanci zdecydowali się na współpracę z gangiem ze względów finansowych. Pracując dla największego w Łodzi gangu dostawali znacznie większe pieniądze niż policyjna pensja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.