Facebook Google+ Twitter

Antyweb pozyskał inwestora. 250 tys. złotych na początek

Blog Grzegorza Marczaka - Antyweb.pl zdobył inwestora. Powstała spółka Antyweb Sp. z o.o., w której inwestor objął 31 proc. udziałów o wartości 250 tys.

 / Fot. AntywebGrzegorz Marczak będzie prowadzić swój blog w ramach nowej spółki. W planach jest uruchomienie serwisów pokrewnych. Jeżeli wyniki będą zadowalające Ventures Hub zwiększy swe udziały o kolejne 200 tys. złotych.

Antyweb to blog poświęcony branży internetowej i nowym technologiom, który powstał 5 lat temu. Oprócz Grzegorza Marczaka publikują na nim: Paweł Iwaniuk, Jacek Artymiak i Szymon Barczak. Miesięcznie blog jest odwiedzany przez 150 tys. unikalnych użytkowników.

"Chciałbym aby Antyweb był miejsce od którego ludzie interesujący się nowinkami technologicznymi i internetem zaczynali swój dzień w sieci. Przy kawie mieli okazję przeczytać o ciekawych wydarzeniach z Polski i ze świata. Do tej pory nie konkuruję z portalami i serwisami IT i szczerze mówiąc w przyszłości też nie zamierzam." - powiedział Marczak w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl

Inwestor, czyli Ventures Hub to spółka zależna funduszu IQ Partners S.A.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 11.06.2011 08:48

To już chyba nie jest blog, tylko najzwyklejsza strona informacyjna o wąskiej specjalizacji.
Jestem pewien, że właściciele jak najdłużej będą się upierali i próbowali wmówić, że to nadal jest blog, gdyż ta forma przekazu werbalnego cieszy się w sieci największym zaufaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.