Facebook Google+ Twitter

Anwil: Dunn za Kale!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-09-07 17:54

Choć Anwil Włocławek skompletował już skład, włodarze tego klubu sprawili jedną z największych niespodzianek transferowych tego lata.

Anwil Włocławek skompletował już skład i wydawało się, że do rozpoczęcia sezonu w październiku kibice skupią się już tylko na odliczaniu dni do pierwszego meczu. Stało się jednak inaczej, a to za sprawą tajemniczej i nieoczekiwanej wymiany, jakiej dokonali w ostatniej chwili włodarze włocławskiego klubu. Po tym jak w piątkowy wieczór podano do wiadomości, że za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt ze środkowym Jonathanem Kale, wśród włocławskich kibiców zapanował z pewnością smutek. Nie trwał on jednak długo gdyż tego samego wieczoru poinformowano, że nowym centrem Anwilu został Alex Dunn. Zawodnik ten jest doskonale znany kibicom z Włocławka, gdyż grał w ich zespole w sezonie 2007/2008, notując imponujące średnie (12.4 pkt. 6.1 zb, 67% za 2). JW Polsce Dunn jest znany głównie z okresu gry w Czarnych Słupsk, gdzie rozpoczynał karierę w polskiej lidze, a jego trenerem był Igor Griszczuk, obecny trener Anwilu Włocławek. Dunn, będący bez wątpienia jednym z lepszych środkowych w historii polskiej ligi, ostatni sezon spędził w Turcji, w zespole Mutlu Aku Selcuk, gdzie osiągał również bardzo dobre średnie (11.5 pkt, 7.1 zb, 53% za 2).

Zaskakująca i tajemnicza wydaje się sprawa rozwiązania kontraktu z Jonathanem Kale. Absolwent znanej uczelni Providence, przedstawiany był jako jeden z najcenniejszych nabytków Anwilu. Informacji na ten temat nie chcą udzielić władze klubu. Kierownik zespołu Huber Hejman stwierdził: - Wszystko, co możemy powiedzieć w tej sprawie, zostało już oficjalnie podane.

Na podstawie: www.anwil.wloclawek.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.