Facebook Google+ Twitter

APACZE Z WOLNEJ WOLI w Pracovnia Art Club!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-09 16:17

Łączy ich groove i rock'n'rollowa wibracja. W 2012 zespół wydał Epkę, w tym roku ukaże się natomiast debiutancka płyta długogrająca "Gotowi Na Lot". Zapraszamy!

Apacze z Wolnej Woli to formacja powołana do życia przez kompozytora, gitarzystę, wokalistę, rapera oraz rysownika w jednej osobie - Szawła Płóciennika a.k.a. Apacza z Wolnej Woli. Zespół funkcjonuje od lipca 2012 roku, kiedy to Szaweł zaprosił do zespołu muzyków związanych z warszawską i trójmiejską sceną reggae/ska/punk – na perkusję Tomka Hinza (Enchantia, Czad CO), gitarę basową – Janusza Rutkowskiego (The Bartenders), zaś instrumenty klawiszowe obsługuje Łukasz Bytner (KaCeZet i Fundamenty, Good Revision). Spotkali się w Warszawie, a połączył ich puls i wibracja. Mieszanka tylu stylów i muzycznych doświadczeń może zadziałać tylko w jeden sposób: wybuchowo. Efektem jest magiczny groove w połączeniu z kosmiczną falą syntetycznych brzmień, duch melodii w zestawieniu z rock’n’rollowym żywiołem.

Pierwszym wydawnictwem tego składu została, opublikowana w grudniu 2012 roku, 4-utworowa EPka. Do dwóch piosenek: „Mag Ja Ty” oraz „Warszawa Moknie” zostały nakręcone teledyski, które można obejrzeć na oficjalnym profilu zespołu w portalu youtube: youtube.com/apaczezwolnejvoli, a utwór „Strzelec” trafił na składankę portalu tegoslucham.pl.

Przez niecałe 2 lata działalności Apacze mieli okazje zaprezentować się obok takich artystów i zespołów jak: Apteka, Maleo Reggae Rockers, Kryzys, 52um czy Vavamuffin, a gościem na scenie podczas ich koncertów bywa „papież” polskiej alternatywy - Robert Brylewski, którego twórczość jest wielką inspiracją dla zespołu. Obecnie Apacze z Wolnej Woli kończą prace nad swoją pierwszą długogrającą płytą, której premiera planowana jest na końcówkę 2014 roku.

FB: www.facebook.com/apaczezwolnejvoli
MUZYKA: www.soundcloud.com/apaczezwolnejvoli

VIDEO:
Warszawa Moknie https://www.youtube.com/watch?v=3XxIUYQrK1M
Mag Ja Ty https://www.youtube.com/watch?v=ZwtvXySoDd8

Wjazd 10 zł
Start 20:30
Klub Pracovnia, ul. Popiełuszki 16, Wwa

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/727644203974931/

Zapraszamy serdecznie! Houk!
(Janusz Rutkowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.