Facebook Google+ Twitter

Apartamenty Mochnackiego – budynek A z pozwoleniem na użytkowanie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-04 11:54

28 maja 2014 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek A w Krakowie. Pierwsza z dwóch części inwestycji została oddana do użytku już w listopadzie 2013 roku.

Apartamenty Mochnackiego to kameralny kompleks dwóch nowoczesnych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych, wyposażonych w cichobieżne windy. W każdym z nich zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie dewelopera znajdują się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i dwupoziomowe mieszkania (około 90 m2) na górnych kondygnacjach. Mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze – ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. W budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny.

Inwestycja przy ul. Mochnackiego to propozycja dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie blisko Centrum, a jednocześnie nie chcą rezygnować z kameralnej zabudowy. Budynki są niewielkie, miłe dla oka i bardzo funkcjonalne
- mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service. Nie powinien więc dziwić fakt, że 80% mieszkań w tej inwestycji ma już swoich właścicieli.

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra - mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 5.399 zł/ m2.

Lokalizacja inwestycji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego - to jej największy atut. W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych stworzy przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia doskonałe połączenie z obwodnicą i autostradą.

Więcej informacji o inwestycji Apartamenty Mochnackiego na http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/mochnackiego
(Marta Czajka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.