Facebook Google+ Twitter

Apartamenty Mochnackiego - inwestycja oddana do użytkowania

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-22 12:30

14 listopada 2013 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek B2 w Krakowie. Pierwsi lokatorzy mogą już wprowadzać się do swoich mieszkań.

Pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Mochnackiego w Krakowie zostało wydane 14 listopada 2013 roku, zgodnie z planowanym harmonogramem. – Decyzja ta oznacza, że przyszli mieszkańcy inwestycji mogą od razu po zakupie przystąpić do odbioru mieszkania, a w krótkim okresie czasu do przeprowadzki - mówi Piotr Kijanka, Dyrektor działu Sprzedaży w Wawel Service.

Apartamenty Mochnackiego to kameralny kompleks dwóch nowoczesnych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych, wyposażonych w cichobieżne windy. W każdym z nich zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie dewelopera znajdują się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i duże, dwupoziomowe mieszkania (około 90 m2) na górnych kondygnacjach. Mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze – ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. W budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny.

- Inwestycja przy Mochnackiego od początku cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Wiele apartamentów zostało już zarezerwowanych i sprzedanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców. Teraz szczególnie warto przyglądnąć się tej ofercie – do wybranych mieszkań dodajemy bowiem komórkę lokatorską gratis - zachęca mówi Piotr Kijanka.

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra. Komfortowe mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 4.999 zł/ m2.
Lokalizacja inwestycji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego - to jej największy atut. W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych stworzy przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia doskonałe połączenie z obwodnicą i autostradą.

Więcej informacji o oddanej do użytkowania inwestycji Apartamenty Mochnackiego na http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/mochnackiego
(Agata Cygan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.