Facebook Google+ Twitter

Apel. Pomóżmy dopaść zwyrodnialców, którzy skatowali psa

Współautorzy: Barbara Podgórska

Nawet między zwierzętami nie znajdziesz tak podłych bydląt, jak ludzie – napisał kiedyś Bolesław Prus. Miał głęboką słuszność!

W czwartek wcześnie rano dostałem list od silnie wzburzanej znajomej. Ewy z Warszawy. Nie mogłem się nim zająć od razu, gdyż za moment wyjeżdżałem na dwa dni, właśnie do stolicy. Teraz powracam do tej bulwersującej sprawy!

Ewa oznajmiała: "Piszę do Ciebie, gdyż nie mogę stanąć obojętnie wobec tego, co przed chwilą przeczytałam na Facebooku. W okolicach Krajowa pobito bardzo ciężko psa. Biedną psinę znaleziono ledwie żywą. Sprawcy zapewne myśleli,
że zakatowali stworzenie na śmierć, jednak psinka żyła. Biedna strasznie. Jestem zdania, że sprawę należy rozgłośnić w mediach, w możliwie jak największej ilości mediów. Niech znajdą tych ludzi.. niech ich twarze pokażą do publicznej wiadomości, jeżeli nic innego nie mogą im zrobić.. Proszę Cię o interwencję na portalu Wiadomości24, o ile jest to możliwe. Może uda się znaleźć te podłe
bydlęta!"

Cóż pozostaje mi zrobić. Publikuję ten dramatyczny glos na naszym portalu, z nadzieja, że pomożecie ustalić zwyrodnialców. Nic innego też nie mogę zrobić. Razem z Ewą, w imieniu skatowanego stworzenia, liczymy na Was, Czytelnicy W24!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

konio
  • konio
  • 20.03.2012 07:50

Przecież klechy na lekcjach religii powtarzają,że zwierzęta są stworzone po to,aby służyć człowiekowi.Jak można mniemać również do rozrywki.Skoro kogos bawi bicie psa...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa
  • Ewa
  • 19.03.2012 09:29

Dziękuję Adamie! Mam nadzieję, że dzięki m.in. Twojej pomocy znajdą się Ci zwyrodnialcy! Trzeba pamiętać, że skoro zrobili tak straszną rzecz niewinnemu psu to nie zawahają się przed niczym! I zgadzam się zupełnie z moim przedmówcą! Koniec z przyzwoleniem! Zmieńmy prawo! Dlaczego niewinne stworzenia mogą być tak bestialsko traktowane i dlaczego nikt nie wyciąga konsekwencji wobec takich czynów?!

Podaje linka do całej sprawy https://www.facebook.com/events/383057778384899/ (uwaga drastyczne zdjęcia!)

Ps. Psina z relacji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dochodzi do zdrowia bardzo szybko co bardzo wszystkich cieszy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 18.03.2012 20:38

co można zrobić??? karać i jeczcze raz karać !! i to dotkliwie ... powinno sie skończyć przyzwolenie na takie czyny... grzywny wysokie takie z 5000 zł lub 10000 zł ostudziły by zapał wykolejeńców!!! a jak nie ma to to do paki i kamieniołom ..tam odpracuje co winien..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.