Facebook Google+ Twitter

"Apetyt na miasto". Festiwal kulinarny w 120 restauracjach w kraju

Festiwal "Apetyt na miasto" to gratka dla smakoszy dobrej kuchni. Między 20 a 26 kwietnia restauracje z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta otworzą swoje podwoje.

https://flic.kr/p/q7hMsP / Fot. Michael Stern/CC BY SA 2.0"Apetyt Na Miasto to miejski festiwal w pełnym znaczeniu tego słowa. Uczestnikom dajemy możliwość zjedzenia trzydaniowego posiłku w różnorodnych, najbardziej interesujących restauracjach w całej Polsce" - czytamy na facebookowej stronie akcji.

W festiwalu weźmie udział 120 restauracji z Poznania, Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta. Trzydaniowy obiad w uczestniczących lokalach zjemy za 39 zł. Informację o voucherach i listę uczestniczących w imprezie lokali znajdziemy na stronie apetytnamiasto.pl i Facebooku.

Czytaj także: Stadion Narodowy zamieni się w antyczne Pompeje sprzed wybuchu Wezuwiusza


"Mówiąc krótko, zadbamy o to, żebyście wyszli z domu, zamówili posiłki w restauracjach, spędzili miło czas i nie wydali przy tym fortuny" - zapewniają pomysłodawcy akcji. Dodają też, że oprócz uczty dla podniebienia uczestnicy znajdą również coś dla ducha dzięki zniżkom na bilety do kin i teatrów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.