Facebook Google+ Twitter

Aplikacja Rozrywka NaszeMiasto.pl już na iPhone'a i iPada

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-15 09:15

Od 12 lipca z App Store można pobrać aplikację, która daje dostęp do największej stale aktualizowanej bazy imprez, koncertów, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, a także do repertuaru kin i teatrów w całej Polsce. Za darmo. Obojętnie gdzie jesteś, masz w ręku informacje o wszystkim, co się dookoła Ciebie wydarzy!

Rozrywka NaszeMiasto.pl / Fot. NaszeMiastoRozrywka NaszeMiasto.pl to innowacyjna aplikacja typu lifestyle, która daje dostęp do największej w Polsce bazy imprez i wydarzeń. Baza codziennie jest wzbogacana o kilkaset nowych wpisów oraz bieżące repertuary kin i teatrów. Unikalne w informatorze jest między innymi to, że dzięki usłudze geolokalizacji, automatycznie pokazuje imprezy i wydarzenia z okolicy, w której znajduje się użytkownik.

Wyświetlając listę wydarzeń aplikacja uwzględni też aktualną godzinę. Jedno dotknięcie ekranu Iphone'a pozwala wybrać interesujące Cię kategorie, dając możliwość zawężenia listy wyników do imprez sportowych, kulturalnych, rozrywkowych czy seansów kinowych. Jednocześnie wyjeżdżając na wakacyjny wypoczynek na drugi koniec Polski możesz sprawdzić, co będzie działo się w danej miejscowości. W prosty sposób zaplanujesz urlop swój i dla swoich bliskich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kimi
  • kimi
  • 16.07.2011 13:14

przydatna na iphona, zwłaszcza jeśli planuje się weekendowy, nocny rejs po mieście:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
mkrsk
  • mkrsk
  • 15.07.2011 13:38

To nie jest aplikacja na ipada, chociaż da się ją na nim odpalić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.