Facebook Google+ Twitter

Aplikacja Telemagazynu dostępna na iPhone!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-21 09:54

W AppStore jest już dostępna aplikacja Telemagazynu z programem telewizyjnym, dzięki której użytkownicy zyskują dostęp do ramówki ponad 150 kanałów oraz mogą stworzyć własną listę ulubionych stacji!

 / Fot. Materiał prasowyPozostałe funkcje, które oferuje użytkownikom aplikacja Telemagazynu, to m.in. możliwość ustawiania stacji w dowolnej kolejności i wyszukiwarka audycji w programie. Telewidzowie mogą także skorzystać z opcji powiadomień - ustawiać przypomnienia o zbliżających się audycjach oraz dzielić się ze znajomymi informacjami o aktualnym programie za pośrednictwem Facebooka, emaili czy SMS.

Aplikację można pobrać tutaj.

 / Fot. Materiał prasowy"Mamy nadzieję, że aplikacja Telemagazynu przypadnie do gustu użytkownikom produktów marki Apple. Planujemy stale rozwijać naszą aplikację, by jak najpełniej odpowiadała potrzebom użytkowników - zarówno obecnych, jak i nowych, których z pewnością dzięki niej pozyskamy" - mówi Mateusz Aleksandrowicz, kierownik redakcji serwisów tematycznych w Pionie Internet Polskapresse.

Debiut aplikacji w App Store wsparty jest kampanią promocyjną w serwisach internetowych Polskapresse i ich wersjach mobilnych, w tytułach prasowych Grupy, a także w serwisie Google. Za kreację i planowanie mediów odpowiada dział marketingu Grupy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.