Facebook Google+ Twitter

Aplikacja Wiadomości24 dostępna dla iPhone'a

W iTunes Store jest już dostępna aplikacja mobilna Wiadomości24.pl. Posiadacze iPhone'ów i iPodów Touch mogą wygodnie przeglądać i czytać materiały w naszym serwisie.

 / Fot. W24Aplikacja Wiadomości24 jest dostępna w iTunes Store za darmo. Materiały prezentowane są w ramach czterech kategorii: Najnowsze, Najnowsze zdjęcia, Najpopularniejsze i Najczęściej komentowane, dzięki czemu użytkownikowi programu nie umkną najważniejsze informacje, które pojawiają się w serwisie.

Jak każda nowoczesna aplikacja mobilna, nasza również umożliwia dzielenie się materiałami ze znajomymi z serwisów społecznościowych Facebook i Twitter. Link do interesującego artykułu można również wysłać mailem lub zapisać, by przeczytać artykuł później.

Pobierz aplikację Wiadomości24 dla swojego iPhone'a lub iPoda Touch


 / Fot. W24Aplikacja jest interaktywna. Pozwala na wysłanie zdjęcia z ważnego wydarzenia bezpośrednio do redakcji. Fotografię możemy opisać podając imię i nazwisko, miejscowość oraz wskazując, co na niej się znajduje. Przesłane zdjęcie trafia do moderacji.

Wiadomości24 to program prosty w obsłudze i intuicyjny. Materiały ładują się płynnie i bardzo szybko. W artykule możemy zwiększać i zmniejszać rozmiar czcionki.

Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Prześlij zdjęcie z aplikacji mobilnej W24


Przeglądanie internetu przy użyciu smartfonu stało się normą. W czerwcu tego roku urządzenia mobilne generowały 16 proc. ruchu w globalnej sieci. 25 proc. z nich to iPhone'y i iPody Touch. Statystyki rosną. Aplikacja Wiadomosci24 odpowiada na potrzeby tych użytkowników, którzy czytają nasz serwis w drodze do pracy i z pracy, przeglądają sieć "w biegu", chcą być na bieżąco.

Aplikacja Wiadomości24 jest dostępna w iTunes Store dla posiadaczy iPhone'ów i iPodów Touch z systemem iOS w wersji 4.3 i wyższej. Program został zoptymalizowany dla iPhone'a 5 z większym, 4-calowym wyświetlaczem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Czekam na wersję na androida

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo, po prostu brawo - cieszę się, że redakcja idzie z duchem czasu, takie aplikacji bardzo brakowało i mam nadzieję, że będzie rozwijana - czekam na wersję an iphone'a ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda że nie mam iPhona ani innego podobnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.