Facebook Google+ Twitter

Apocalyptica wkrótce rozpocznie kolejną trasę koncertową

Najnowszą trasę koncertową po Europie wschodniej zespół rozpocznie 7 kwietnia 2009r, w Samarze w Rosji.

 / Fot. myspace.com/apocalypticaApocalyptica odwiedzi Polskę 16 kwietnia. Koncert odbędzie się w klubie Stodoła w Warszawie. Bilety można kupić w internecie i dobrych sklepach muzycznych.

[i]"Będziemy podróżować w 2009. Ponieważ mogliście zobaczyć już, że możemy ogłosić kilka festiwali na lato. Trochę więcej przejdziemy. Ale przed latem robimy co obiecaliśmy - dłuższą wycieczkę po Rosji, krajach Nadbałtyckich (Łotwa i Litwa-przypis tłumacza), Polsce i Czechach. Do zobaczenia!"
myspace.com/apocalyptica

W zespole występują: / Fot. myspace.com/apocalyptica

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas koncertu zobaczymy również Antero Manninena, dawnego członka zespołu.  / Fot. en.wikipedia.org/wiki/Antero_Manninen

Jak podaje portal ticketpro.pl "oprócz swoich najbardziej znanych i lubianych utworów zaprezentują także fragmenty nowego repertuaru nad którym obecnie pracują".

Z informacji podanych na powyższym portalu wynika, że w zimie (2009/2010) powinna odbyć się premiera nowej płyty zespołu, którą Apocaliptica nagrywać będzie w lecie. Zważywszy na fakt, że od 5 czerwca, do 9 sierpnia nie ma zaplanowanych żadnych koncertów, można wyciągnąć takie wnioski. Jeżeli zespół oficjalnie ogłosi prace nad nową płytą, to fani z pewnością będą wyczekiwali jej z niecierpliwością.

Na razie jednak mamy przed sobą warszawski koncert, na który serdecznie zapraszam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.