Facebook Google+ Twitter

Apple pokazało iPhone'a 4S. Nie ma rewolucji, jest ewolucja

Apple zaprezentowało iPhone'a 4S. Nowy smartfon wyposażono w procesor A5 znany z iPada. Wygląd urządzenia będzie praktycznie identyczny jak w przypadku iPhone'a 4.

 / Fot. Materiały prasoweOprócz nowego procesora, który Apple reklamuje, jako 2 razy szybszy, niż w poprzedniej wersji słuchawki, nowością jest 8-megapikselowy aparat fotograficzny z poprawionym przetwornikiem i możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p.

Podwoi się również prędkość transmisji danych. W iPhonie 4 było to 7,2 Mbps, tymczasem w jego młodszym bracie (teoretycznie) możemy osiągnąć 14.4 Mbps przy pobieraniu danych.

iPhone 4S będzie pracował w sieciach GSM i CDMA. Poprawiono antenę urządzenia. W Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Japonii, urządzenie pojawi się 14 października, w kolejnych 22 krajach - 28 października, w Polsce i kilkudziesięciu innych krajach do końca roku.

12 października zostanie udostępniony system iOS 5. Ciekawostką jest fakt, że potwierdziły się plotki na temat "budżetowego" iPhone 4 8 GB. iPhone 4S będzie sprzedawany w wersjach 16 GB, 32 GB i 64 GB

Czytaj cały tekst w serwisie Technologie Wiadomości24

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

zz
  • zz
  • 07.10.2011 20:23

-
LISEK zachował się jak CHAM.TOTAlna kompromitacja dziennikarza.NIE powinno mu się dawać żadnych programów!!!!!!

WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.
.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja nie potrafię się zdecydować. Bo co chwila coś nowego i lepszego na rynku zamąca moje decyzje.
Moja nokia pamięta sms z 09.11.01 i wiecie co ? jest super! hihi ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

i czy zadziała :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
iPhone4
  • iPhone4
  • 05.10.2011 08:01

Ciekawy jest sposób komunikowania się z iPhone'm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.