Facebook Google+ Twitter

Apteka & Psych Up & Que Pasa ¿¡ / 02.09.16 / Koszalin

Apteka & Psych Up & Que Pasa ¿¡ // 02.09.16 // Koszalin Kawałek Podłogi start 20:00 bilety 20/30PLN Kawałek Podłogi Piastowska 21, 75-950 Koszalin

plakat / Fot. Kasia SopelowaApteka & Psych Up & Que Pasa ¿¡ // 02.09.16 // Koszalin Kawałek Podłogi

start 20:00
bilety 20/30PLN

Kawałek Podłogi
Piastowska 21, 75-950 Koszalin

♫ PSYCH UP
★ FB: https://www.facebook.com/psychupband/
★ MUZYKA : https://www.youtube.com/watch?v=gRWeT4CZ6wM

Żeński zespół grajacy alternatywnego rocka ze Szczecinka.

♫ QUE PASA ¿¡
★ FB: https://www.facebook.com/quepasapunk
★ MUZYKA : https://www.youtube.comwatch/?v=Qd0EWUUVYJU

QUE PASA ¿¡ Piękna, nieskrępowana i prosta liryka, riffy przepełnione smakiem taniego wina, cudownie banalne kompozycje i ascetyczny minimalizm, jednym słowem PUNK
Kapela bazuje wyłącznie na własnej twórczości, komponując muzykę stricte punkową, sięgając do korzeni polskiego punk rocka, lecz wydając ją w żywej i nowoczesnej formie.


♫ APTEKA
★ FB: https://www.facebook.com/aptekaband/?fref=ts
★ MUZYKA : https://www.youtube.com/watch?v=PjuEstIYRUw


Apteka Jędrzeja „Kodyma" Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza", „AAA...", „Big Noise", „Narkotyki", „Live'92", „Urojone całe miasto", „Menda", „Spirala") i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.

APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.Wydany przez UNIVERSAL MUSIC POLSKA album zatytułowany po prostu „APTEKA" ukazał się w maju 2007. Zawarty na nim materiał muzyczny nie tylko nie zawiódł dotychczasowych fanów zespołu, ale okazał się również atrakcyjny dla wszystkich słuchaczy otwartych na nowe brzmienia i niebanalne teksty. Zarówno płyta jak i promująca ją trasa koncertowa DRUG STORY 2007 była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat w naszym kraju.

APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość - o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydany płyt oraz utwory premierowe.Jędrzej „Kodym" Kodymowski: „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka" to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia.
Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(...)".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.