Facebook Google+ Twitter

Aranżacje Andropolu na warszawskich targach gastronomicznych

Od sypialni po łazienkę – kompleksową ofertę dla hoteli, restauracji i SPA prezentuje Andropol na Międzynarodowych Targach EuroGastro 2017 w Warszawie.

 / Fot. andropolEuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce dedykowane branży HoReCa. W Warszawie spotykają się przedstawicieli branży, którzy na co dzień zarządzają hotelami, restauracjami, barami i kawiarniami. Targi odwiedzają również szefowie kuchni, barmani, bariści, kelnerzy, a także profesjonaliści z sektora cukierniczego i piekarskiego. Na blisko 280 stoiskach, najwięksi producenci i dostawcy usług z kraju i zagranicy przedstawiają oferty w czterech sektorach: wyposażenia zaplecza kuchennego, żywności i napojów dla gastronomii, kawowym oraz wyposażenia sal restauracyjnych i barów. Prezentują produkty i rozwiązania dla branży: propozycje wyposażenia lokali, meble i profesjonalny sprzęt dla gastronomii.
- To bardzo prestiżowa impreza, skupiająca wiele branż, dlatego udział w tym przedsięwzięciu to dla nas priorytet i okazja do zaprezentowania naszej oferty dla segmentu HoReCa i kolejnych nowości nawet najbardziej wymagającym klientom - mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy spółki.
W tym roku Andropol prezentuje swoją ofertę na nowym, indywidualnie zaprojektowanym stoisku
- Postawiliśmy na klasyczną elegancję – mówi Katarzyna Bogdańska, kierownik działu promocji i reklamy Andropolu. - Aranżacja przypomina hotelowy pokój – przytulny, ale profesjonalnie wyposażony, w którym centralnym miejscem jest łóżko, a na nim elegancka pościel Andropolu. Zrezygnowaliśmy z ozdób, eksponując logotypy Andropol i HoReCa.
Spółka dała się poznać nie tylko bywalcom targów, jako producent tekstyliów o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. W tym roku Andropol proponuje tkaniny pościelowe w rozszerzonym asortymencie – o zwiększonej gramaturze i w wielu deseniach; najnowszy trend to m.in. węższe, 2 mm paski.
Prócz konfekcji pościelowo-stołowej, Andropol promuje w Warszawie kompleksową ofertę tekstyliów łazienkowych, ekskluzywnych ręczników i szlafroków – w kolorach białym, a także rynkowy przebój spółki dla ośrodków SPA – ręczniki w kilku wersjach kolorystycznych, barwione z wykorzystaniem barwników zawiesinowo-kadziowych, które gwarantują najlepsze parametry jakościowe tkanin.
Nowe w ofercie firmy są też tradycyjne białe ręczniki dostępne w większym rozmiarze 100x180 cm. Z kolei dla hoteli 4-5 gwiazdkowych Andropol proponuje nową linię ręczników LUX, o wzmocnionej strukturze, gwarantujące trwałość użytkowania przez 2-3 lata.
Kwietniowe targi EuroGastro odbywają się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Organizatorzy spodziewają się, że odwiedzi je kilkanaście tysięcy zwiedzających.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.