Facebook Google+ Twitter

Arcade Fire wystąpi w Polsce

Siedem lat od debiutanckiego albumu "Funeral" Kanadyjczycy zagrają w Polsce z okazji dziesięciolecia Open'er Festival. Koncert odbędzie się 24 czerwca na warszawskim Torwarze.

 / Fot. AFArcade Fire zasłynęli trzema znakomitymi płytami. Po debiucie nadszedł czas na "Neon Bible", a w ubiegłym roku "The Suburbs" - przyjętymi entuzjastycznie przez fanów i międzynarodową prasę. Nie dla wszystkich artystyczny kunszt zespołu jest jednak znany i oczywisty. Przy okazji nagród Grammy rozpętała się internetowa burza, gdy okazało się, że fani nominowanych w tej samej kategorii mainstreamowych gwiazd (Lady Gaga, Eminem...) nie mieli do tej pory pojęcia, kim są zwycięzcy.

Tak czy inaczej, fanów zespołu nad Wisłą nie brakuje i długie oczekiwanie zostało nagrodzone w postaci specjalnego koncertu Arcade Fire w Warszawie, który wpisuje się w świętowanie dziesiątej edycji festiwalu Heineken Open'er w Gdyni. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa zdjęć ze wszystkich dotychczasowych odsłon tej imprezy oraz nieemitowanych nigdzie dotychczas materiałów z nią związanych.

Bilety w cenie 124 i 144 zł można będzie kupić już od godziny 12.00, 2 marca. Dla posiadaczy karnetu elektronicznego na Open'era klub Alterart przygotował specjalną okazję - bilet za połowę ceny (74/64 zł).

A oto próbka możliwości zespołu. Utwór pochodzi z najświeższego wydawnictwa "The Suburbs".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jan Karwiński
  • Jan Karwiński
  • 01.03.2011 18:27

Świetna informacja! Najpierw Coldplay, teraz Arcade Fire, no no... Ciekawe co będzie na Coke'u :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta wiosna będzie kosmiczna! Belle and Sebastian, Sufjan Stevens, Toro y Moi, Animal Collective, teraz Arcade Fire... I jedno jest tu istotne - Polska już nie jest na koncertowym uboczu Europy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.