Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8410 miejsce

Archangelica nagrywa nowy album

Zespół Archangelica wszedł dziś do studia, aby dokończyć sesję nagraniową swojego nowego wydawnictwa. Tak jak na poprzednim albumie za nagranie i realizację odpowiada studio Serakos.

 / Fot. materiały prasoweNowa płyta będzie zatytułowana "Tomorrow starts today" i powinna ukazać się jesienią bieżącego roku. Wydawcą będzie krakowski Lynx Music.

Zespół opublikował już jeden utwór, który trafi na drugą płytę. "Narrow gravel path" to opowieść o skomplikowanych ścieżkach naszego życia, tęsknocie o przeszłości i obawie przed jutrem. Cała płyta będzie utrzymana w klimacie apokaliptycznym, choć w niektórych utworach zespół szuka światła nadziei.

W zespole nastąpiły znaczące zmiany personalne. W składzie pojawiały się dwie panie. Asia Przybysz na basie i Patrycja Mizerska na wokalu. Za gitarę solową odpowiada obecnie Mariusz Jasiak.

Istniejąca od 2004 roku Archangelica ma na swym koncie między innymi wspólne koncerty z Closterkeller na Abracadabra Gothic Tour 2014. W 2013 roku grupa wygrała Festiwal Zderzak w Zgierzu.

Dotychczasowe wydawnictwa:

2007 - "Archangelica" (demo)

2009 - "Where are you now" (demo)

2013 - "Like a drug" - płyta długogrająca

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.