Facebook Google+ Twitter

Architekci wnętrz dla Marbetu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-19 12:45

Studenci bielskiego „Tyszkiewicza” będą mieli po raz kolejny okazję do zaprezentowania swoich umiejętności twórczych. Po ciekawych projektach dla MOKATE oraz POLSPORTU przyszedł czas na firmę MARBET.

Organizatorem konkursu jest firma Marbet Sp. Zo.o. Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach: wnętrze komercyjne oraz wnętrze mieszkalne w oparciu o dostępne produkty MARBET Style i MARBET Design. W praktyce oznacza to, że zadaniem studentów kierunku Architektura Wnętrz będzie zaprojektowanie wnętrza w oparciu o najnowsze trendy modowe w połączeniu ze sztukaterią.
Świeże spojrzenie na design jest dla nas ważne, dlatego bardzo chętnie podjęliśmy współpracę z Bielską Wyższą Szkołą im. J. Tyszkiewicza – mówi Włodzimierz Mysłowski – Przewodniczący Rady Nadzorczej MARBET.

Jak podkreśla JM Rektor Jerzy Chrystowski: Wysoko sobie cenię życzliwość i możliwości jakie otwiera współpraca z Marbetem. Po kolejnych bardzo dobrych doświadczeniach z Polsportem czy Mokate studenci Architektury Wnętrz będą mogli doskonalić swe praktyczne umiejętności oraz rozwijać zdolności w szczególnie interesującym obszarze.

Zwycięzców konkursu poznamy w I kwartale 2014 roku. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne.
(Anna Koczur)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.