Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6251 miejsce

Arctic Monkeys pracują nad nową płytą?

Wszystko na to wskazuje, że trwają pracę nad nowym albumem Arctic Monkeys.

W 2016 roku Alex Turner powiedział, że Arctic Monkeys nie śpieszą się do tego aby wrócić do studia, aby pracować nad nowym materiałem. W tym czasie lider zespołu nagrał nowy album ze swoim drugim zespołem Last Shadow Puppets zatytułowaną "Everything You Have Come To Expect". Oprócz brał udział w tworzeniu oraz wyprodukowaniu debiutanckiego krążka Alexandry Savior.

W okresie poprzedzającym zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia w internecie pokazały się zdjęcia, na których pojawili się razem członkowie Arctic Monkeys. Jeden z dziennikarzy BBC poinformował, że spotkał muzyków zespołu i dowiedział się od nich, że planują nagranie nowej płyty.

Niedawno na stronie http://arcticmonkeysus.tumblr.com pojawiło się zdjęcie ze studia Rancho V w Pioneertown podpisane komentarzem, że Arctic Monkeys przygotowują się do prac nad nowym materiałem. W ostatnim czasie można było zobaczyć zdjęcie Alexa Turnera grającego na fortepianie. A teraz Matt Helders, perkusista zespołu zamieścił na Instagramie zdjęcie z fragmentu studia, na którym znajduje perkusja oraz fortepian co jest według strony http://www.radiox.co.uk dowodem na to, że Arctic Monkeys pracują nad nową płytą.

Poprzedni album zespołu, piąty w ich kolekcji, ukazał się w 2013 roku i odniósł duży sukces komercyjny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.