Facebook Google+ Twitter

Arctic Monkeys składają hołd Beatelsom

Z okazji 50-lecia debiutu Beatelsów w amerykańskiej telewizji, na wczorajszym koncercie Arctic Monkeys zagrali utwór Beatelsów, "All my loving".

 / Fot. By Laura from Washington/Newcastle/Sunderland, UK (Arctic Monkeys) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsTo nie pierwszy raz kiedy Alex Turner, uznawany za najzdolniejszego muzyka rockowego współczesnych czasów zaśpiewał utwór z repertuaru "wielkiej czwórki". Nie tak dawno w 2012 roku na inaugurację rozpoczęcia się Olimpiady w Londynie, Arctic Monkeys wykonali utwór "Come Togheter"; a jeszcze wcześniej Turner razem z Milesem Kanem w The Last Shadow Of Puppets zaśpiewał inny kawałek z albumu Abbey Road, "I Want You (She's so heavy)". Kane razem z Arctic Monkeys wykonał cover utworu "All my loving".

Jutro minie dokładnie 50 lat od debiutu Beatelsów w amerykańskim programie telewizyjnym "Ed Sullivan Show". Jest to wyjątkowe wydarzenie w historii brytyjskiej muzyki, data ta jest uznawana za cezurę inwazji brytyjskiej muzyki w USA. Dlatego z tej okazji przygotowano w tym roku masę atrakcji. Między innymi na tegorocznej imprezie wręczenia nagród Grammy zorganizowano koncert, na którym różni wykonawcy śpiewali utwory Beatelsów. Najważniejszym momentem tego wydarzenia był wspólny występ Paula McCartney'a oraz Ringo Starr'a. Jedyni żyjący Beatelsi wykonali utwór "With a Little Help From My Friends".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.