Facebook Google+ Twitter

Arcybiskup Wesołowski nie żyje!!

Watykan potwierdził informacje o śmierci byłego arcybiskupa Józefa Wesołowskiego byłego nuncjusza Dominikany. Został on znaleziony dziś rano martwy w swoim mieszkaniu w Watykanie. Wesołowski był oskarżony o pedofilie.

Śmierć abp Wesołowskiego / Fot. se.plDziś rano na twitterze ksiądz Piotr Studnicki opublikował informacje na temat śmierci byłego arcybiskupa i nuncjusza Dominikany Józefa Wesołowskiego († 67).Były arcybiskup w Watykanie czekał na proces w sprawie oskarżenia go o pedofilie oraz posiadanie na dysku swojego komputera dużej ilości materiałów zawierających dziecięca pornografie.

Dzień przed rozpoczęcie procesu przed trybunałem Wesołowski trafił na oddział intensywnej terapii, spędził tam tydzień lecz dalsza kuracje kontynuował w domu.

We wrześniu 2014 umieszczono go w areszcie domowym na wniosek Watykańskiego prokuratora. Stan oraz przyczyny jego choroby były nieznane.
11 lipca przed trybunałem Państwa Watykańskiego rozpoczął się proces Wesołowskiego, na którym się nie zjawił ze względu na zły stan zdrowia. Proces zakończył się po 6 minutach i został bezterminowo odroczony.


Byłemu nuncjuszowi, który został wykluczony ze stanu duchownego I pozbawiony immunitetu dyplomatycznego groziło do 9 lat więzienia.Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Wesołowski


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ta...umarł jak na mafijnym filmie,no styl Watykanu???raka trzeba chirurgicznie(czy jak)..nie,Gratuluję Ojcze !bravo,bravo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.