Facebook Google+ Twitter

Arek Malinowski: Nowy singiel: "Sama w ogniu"

Debiutujący wokalista, Arek Malinowski, znany m.in z występu na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie towarzyszył zespołowi Volver, wydaje nowy singiel.

Pierwszym singlem młodego artysty jest piosenka „Gry plan“, która opowiada o sile, jakiej potrzeba, aby zapomnieć o ranach i bólu.
Arek cały czas bardzo intensywnie pracuje nad nowym repertuarem, zaskakującymi piosenkami.
Kilka dni temu artysta wziął udział w ciekawej sesji zdjęciowej - stanął wtedy przed obiektywem Alana Kurca - sesja była zrobiona pod tematykę nowego utworu oraz na potrzeby okładki,
ponieważ właśnie dziś, 5 lutego premierę ma drugi, najnowszy singiel Arka, zatytułowany „Sama w ogniu“.
Utwór ten jest idealną piosenką dla wszystkich ludzi kochających spokojne jak i mocniejsze brzmienia. Zachowany w konwencji popowo-rokowej. Dlatego każdy śmiało może odnaleźć coś dla siebie i utożsamiać się z utworem. Jest to idealna propozycja na zbliżające się Walentynki i nie tylko. Co prawda, tekst nie opowiada o cudownym uczuciu, które kończy się happy endem. Ale przecież ilu z nas spędza właśnie dzień zakochanych samotnie w zaciszu własnego domu, słuchając piosenek o niespełnionej miłości?
Oczywiście, w utworze również zawarty jest motyw optymistycznie nastawiający. Mianowicie, że nie można się załamywać po stracie ukochanej osoby, że trzeba iść dalej, bo jeszcze wiele dobrego przed nami. Tekst utworu jest na tyle pokryty szatą tajemnicy, żeby słuchacz sam mógł odszukać siebie i swoje przeżycia. Najpiękniejszą właśnie rzeczą, jaką możemy dać odbiorcy jest pobudzenie jego wyobraźni i pozwolenie wgłębić się w tekst utworu i zacząć traktować go bardzo personalnie.
Utwór powstał właśnie na podstawie faktycznych przeżyć i rozterek miłosnych. Dlatego tak łatwo można odszukać w nim duszę i kawałek prawdziwego serca.

Sesja okładkowa do singla "Sama w ogniu", Fot. Alan Kurc / Fot. Fot. Alan Kurc, nadesłane prez A. Malinowskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.