Facebook Google+ Twitter

Aresztowanie Polańskiego - brawo dla amerykańskiego prawa!

Aresztowanie Polańskiego może doprowadzić go w końcu po 30 latach przed sąd.

Od wczoraj we wszystkich mediach dominuje jeden temat. Aresztowano Romana Polańskiego. Wszyscy mu współczują, bo po 30 latach ukrywania się został zatrzymany. Nigdzie nie widziałem ani nie usłyszałem wyrazów zadowolenia, że nareszcie go złapano!

Minęło 30 lat jak wykorzystał, po uprzednim podaniu narkotyków, 13-letnią dziewczynkę. Co z tego, że wypłacił jej zadośćuczynienie i ona mu przebaczyła. Bóg każe przebaczać, ale prawo jest i trzeba je respektować. Przez 30 lat odbyłby już zapewne karę, ale Polański wolał się ukrywać.
Być może pobyt w areszcie umożliwi mu zastanowienie się nad tym co zrobił. Brawo dla amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

kto mi da gwrancję że przez 30 lat nie było więcej dziewczynek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głównym celem kary w normalnym kraju (jak USA) jest odstraszenie, a nie resocjalizacja! W zachodniej Europie wymyślono sobie to i w konsekwencji zrezygnowano z kary śmierci. Prawo jest prawem i powinno być stosowane bezwzględnie! Na tym polega państwo prawa. Kodeks mówi coś i to musi zostać zastosowane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polański święty nie jest i usprawiedliwiać go nie będę ale czy jest typowym pedofilem? Typowy zboczeniec ciągle myśli o dzieciach niczym człowiek uzależniony a dla niego to był raczej incydent.

Druga sprawa to w jakim celu ma być aresztowany. Oficjalnie się twierdzi że chodzi o resocjalizację przestępcy tym czasem nic nie wskazuje na to że on takiej resocjalizacji potrzebuje. Przecież recydywistą nie jest. Na dzieci po parkach nie napada.

Można by więc żądać zadośćuczynienia tej wykorzystanej Pani ale ona nie ma pretensji i nie chce żadnego zadośćuczynienia. Więc o co chodzi z tym wymiarem sprawiedliwości?

Czy przypadkiem nie o to by na Polańskim jakiś sędzia zdobył popularność i przy okazji karierę? A może to zwykła mściwość?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pedofil to jest nowe pojęcie, w tamtych czasach było to uwiedzenie nieletniej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co robi 13-latka z panem po40?
Na to właśnie pytanie odpowiada kodeks karny, nazywając panówuprawiających sex z nieletnimi PEDOFILAMI, bo 13 latka ma jeszcze mało oleju w głowie.
Pan po 40 wie co dobre a co złe!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co robi 13-latka z panem po 40? .Karierę przez łóżko.Polański zrobił źle.Niech zapłaci grzywnę ,ale bez kary więzienia .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.