Facebook Google+ Twitter

Argentyna. Dziewczyna chce poślubić mordercę swojej siostry

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-12-23 00:24

Historia niczym z południowoamerykańskiej telenoweli. 22-letnia Edith Casas chce wyjść za mąż za Victora Cingolani, który przebywa w więzieniu za morderstwo Johany Casas, siostry bliźniaczki dziewczyny. Jej rodzina postanowiła ją wykląć.

 / Fot. CybergiomethodŚlub ma się odbyć w więzieniu w Pico Truncado, w którym swój wyrok odsiaduje Cingolani, skazany na 13 lat pozbawienia wolności. Edith utrzymuje jednak, że mężczyzna jest niewinny, a w morderstwo jej siostry został wrobiony. Po stronie skazanego stoi również jego adwokat, Lucas Chacon. Jego zdaniem prawdopodobnym mordercą jest Marcos Diaz, który w momencie zabójstwa spotykał się z Johaną. Sprawa Diaza ma ruszyć w przyszłym roku.

Co ciekawe, Victor Cingolani wcześniej również był w związku z Johaną, teraz jednak przyznaje się, że zawsze kochał jej siostrę.

Rodzina bliźniaczek jest oburzona zachowaniem Edith, nie wierząc w niewinność jej wybranka. Matka dziewczyny wprost uznała ją za chorą psychicznie, ojciec zaś nie chce widzieć jej na oczy.

Modelka Johana Casas została zabita w 2010 roku, niewiele przed swoimi 20 urodzinami. Jej ciało zostało znalezione na polu, dziewczyna została zastrzelona - informuje huffingtonpost.com
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W tym szaleństwie jest metoda. Czyż diabeł nie odpuścił, gdy miał poślubić Twardowską? Może Edith chce zgotować takie piekło Victorowi, że po pewnym czasie będzie żałował, że nie dostał dożywocia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.