Facebook Google+ Twitter

Arkadiusz Milik jedzie do Leverkusen na testy medyczne

Górnik Zabrze pozwolił swojej gwieździe na udział w testach medycznych w niemieckim klubie. Milik poleciał do Niemiec prosto ze zgrupowania reprezentacji Polski.

 / Fot. Sascha Brück/CC 3.0O transferze młodego napastnika mówiono już dawno. Początkowo usługami Milika zainteresowany był Stuttgart, ale obecnie najprawdopodobniej napastnik Górnika trafi do Bayeru Leverkusen. Według mediów Polak ma kosztować niemiecki klub 2,5 miliona euro.

"Potwierdzamy, że przyszła oferta z Bayeru Leverkusen. Milik dostał zgodę na wyjazd w celu przeprowadzenia badań. Jeśli je przejdzie dojdzie do dalszych rozmów", powiedział Krzysztof Maj, członek zarządu Górnika Zabrze.

Piłkarze z Zabrza zakończyli rundę jesienną T-Mobile Ekstraklasy na wysokim czwartym miejscu co w dużej mierze zawdzięczają Arkadiuszowi Milikowi, który zdobył siedem goli. Niestety fatalna sytuacja finansowa zmusza klub do sprzedania swojej największej gwiazdy.

"Rozumiem trenera, który chce mieć jak najsilniejszy skład, ale finanse klubu są bardzo ważne, szczególnie że niedługo czeka nas nowy proces licencyjny", stwierdził prezes Górnika Zabrze, Artur Jankowski.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.