Facebook Google+ Twitter

Arkadiusz Onyszko: Jest bardzo dobrze

Arkadiusz Onyszko w letnim okienku transferowym trafił z Odry Wodzisław do Polonii Warszawa.

Przeprowadzam wywiad z Arkadiuszem Onyszko. Fot. Adrianna Pisarek / Fot. Adrianna PisarekJędrzej Janus: Już od jakiegoś czasu jest Pan w Polonii Warszawa. Jak Pan się czuje w nowym klubie?

Arkadiusz Onyszko (Polonia Warszawa)
: Jest super, bardzo fajnie. Drużyna bardzo sympatyczna. Jakiś czas temu byliśmy na obozie w Tarnowie i tam miałem okazję bliżej poznać drużynę i wygląda to bardzo dobrze. Jeśli chodzi o formę, bardzo ciężko trenujemy i moim zdaniem wszystko jest na dobrej drodze. Ogólnie jestem zadowolony.

J.J: Były jakieś spekulacje, że latem trafi Pan do Wisły Kraków. Wiele się o tym mówiło. Tymczasem trafił Pan do Polonii Warszawa. Ogólnie w tym okienku transferowym miał Pan dużo ofert?

A.O:Oczywiście nie ukrywam, były jakieś rozmowy z Wisłą Kraków, ale ostatecznie wylądowałem w Polonii Warszawa. Były też oferty z innych klubów, ale nie ma już co tego wspominać, mam podpisaną umowę z „Czarnymi Koszulami” i jestem zadowolony.

J.J: W tym okienku transferowym Polonia Warszawa jest bardzo aktywna. Wielu dobrych zawodników dołączyło do zespołu. Jaki teraz będzie Wasz cel w nadchodzącym sezonie?

A.O: Sądzę, że po tych wszystkich zakupach, których dokonał prezes myślę, że będziemy walczyć o najwyższe lokaty. Uważam, że będziemy walczyć o pierwszą „piątkę” albo nawet „trójkę”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.